Kołtoń dosadnie o poczynaniach PZPN-u. “Od ściany do ściany”

"Opinia publiczna domagała się selekcjonera polskiego. Zagraniczny byłby traktowany jak jakiś kosmita. Odbijamy się - nie tylko jako społeczeństwo, bo to samo tyczy się prezesa PZPN - od ściany do ściany" - powiedział Roman Kołtoń w "Cafe Futbol".

Roman Kołtoń
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Roman Kołtoń
  • Roman Kołtoń dosadnie skomentował wybór Cezarego Kuleszy
  • W środę Michał Probierz został ogłoszony nowym selekcjonerem
  • Ekspert stwierdził, że odbijamy się od ściany do ściany

“Odbijamy się”

Michał Probierz w ostatnią środę został wybrany nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Od tego czasu trwa intensywna dyskusja na temat przyszłości kadry. Wybór ten bowiem mocno podzielił środowisko. Według wielu Probierz został nominowany za znajomość z prezesem, a do tego jego wybór nie jest odpowiedni dla kadry narodowej. Teraz wybór ten skomentował Roman Kołtoń.

Sytuacja jest tak trudna, że Papszun uspokoiłby trochę nastroje. Michał Probierz je natomiast podburzył. Ja się jednak nie dziwię prezesowi Kuleszy, rozumiem ten wybór i mówiłem o tym publicznie. Opinia publiczna domagała się selekcjonera polskiego. Zagraniczny byłby traktowany jak jakiś kosmita. Odbijamy się – nie tylko jako społeczeństwo, bo to samo tyczy się prezesa PZPN – od ściany do ściany – powiedział Roman Kołtoń w “Cafe Futbol”.

Czytaj więcej: Hiszpańskie media zachwycone Lewandowskim. “Był w trybie Boga”

Komentarze