Brzęczek przeczuwał kryzys kadry i uderza w Kuleszę. “Pokazówka”

W ostatnim czasie nad polską reprezentacją w piłce nożnej zebrały się czarne chmury. Sytuację postanowił skomentować Jerzy Brzęczek, który porozmawiał z Polsat Sport. Były selekcjoner odniósł się m.in. do ostatnich wyników i działań Cezarego Kuleszy.

Jerzy Brzęczek
Obserwuj nas w
IMAGO / Borys Gogulski / Newspix.pl Na zdjęciu: Jerzy Brzęczek
  • Reprezentacja Polski doznała wstydliwej porażki 2:3 z Mołdawią
  • Pomimo upływu czasu media wciąż wracają do tego blamażu
  • Głos o obecnej sytuacji kadry zabrał były selekcjoner Jerzy Brzęczek

Brzęczek szczerze o kompromitacji kadry. “Przeczuwałem, że może nadejść kryzys”

Reprezentacja Polski pod wodzą Fernando Santosa nie prezentuje się najlepiej. Oliwy do ognia dolała kompromitująca porażka z Mołdawią, po której w mediach wybuchła prawdziwa burza. Pomimo upływu czasu temat wciąż wraca. Tym razem głos o sytuacji kadry zabrał Jerzy Brzęczek, selekcjoner biało-czerwonych w latach 2018-2020.

– Przeczuwałem, że może nadejść kryzys w kadrze, którego jesteśmy świadkami, biorąc pod uwagę, że następuje zmiana warty. Trochę z tymi chłopakami przeżyłem i wiedziałem, że dojdziemy do takiego momentu. Moment jest bardzo niebezpieczny, ale nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę – mówi Brzęczek dla Polsat Sport.

– W moim odczuciu to była populistyczna akcja. Pokazówka, że następuje jakaś reakcja. Uważam, że szczególnie w tej sytuacji tego typu rzeczy powinno się załatwiać w zaciszu, w pokoju prezesa. Taka rozmowa była potrzebna, bo z trzech meczów eliminacyjnych przegraliśmy dwa – skomentował wezwanie Santosa na dywanik po porażce z Mołdawią.

Komentarze