Ronaldo nie zwalnia tempa, gwiazda Al-Nassr znów trafia [WIDEO]

Cristiano Ronaldo i jego Al-Nassr w piątek rozegrało swój siódmy mecz w lidze arabskiej. Portugalczyk może spotkanie zaliczyć do udanych, bo zdobył dwie bramki, po których podopieczni Luisa Castro odnieśli cenne zwycięstwo (4:3).

Cristiano Ronaldo
  • Cristiano Ronaldo poprowadził AL-Nassr do piątego zwycięstwa w sezonie
  • Portugalski zawodnik występ przeciwko Al-Ahli okrasił dwoma trafieniami
  • Dzięki piątkowej wygranej drużyna reprezentanta Portugalii wskoczyła na piąte miejsce w tabeli

Cristiano Ronaldo z ósmym i dziewiątym golem w sezonie

Cristiano Ronaldo jest w tej kampanii ligi saudyjskiej zdecydowanie wartością dodaną Al-Nassr. Tak naprawdę trudno wyobrazić sobie tę ekipę bez byłego zawodnika Manchesteru United, czy Juventusu.

W starciu siódmej kolejki ligi saudyjskiej Al-Nassr mierzyło się w hicie z Al-Ahli. Jednocześnie grały ze sobą piąta i szósta drużyna w ligowej tabeli. Finalnie więcej powodów do zadowolenia mieli CR7 i spółka.

Cristiano Ronaldo strzelił swojego ósmego i dziewiątego gola w sezonie. W związku z tym umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców. Portugalczyk wynik meczu otworzył w czwartej minucie, gdy asystował mu Sadio Mane. Z kolei w 52. minucie zdobył bramkę na 4:2.

Tymczasem dla rywali na listę strzelców wpisywali się znani z europejskich boisk Franck Kessie oraz Riyad Mahrez. Ostatecznie piąta wygrana podopiecznych Luisa Castro stała się faktem.

W następnej kolejce Al-Nassr zmierzy się na wyjeździe z Al-Taee Hail. Z kolei Al-Ahli zmierzy się u siebie z Al-Ittifaq.