Strzeleckie popisy Polaków w Turcji. Sebastian Szymański kolejny raz bohaterem

Z pięciu goli strzelonych w meczu Fenerbahce – Antalyaspor aż trzy były autorstwa reprezentantów Polski. Gospodarze wygrali 3:2, a gola na wagę zwycięstwa strzelił Sebastian Szymański. Dwa trafienia dla Antalyasporu zanotował natomiast Adam Buksa.

Sebastian Szymański
Imago/Milos Vujinovic Na zdjęciu: Sebastian Szymański
  • W niedzielnym meczu ligi tureckiej Fenerbahce wygrało z Antalyasporem 3:2
  • Dwa trafienia dla przyjezdnych zanotował Adam Buksa. Dla 27-latka były to premierowe gole w nowych barwach
  • Sebastian Szymański ustalił wynik meczu na 3:2, notując piąte już trafienie w sezonie dla Fenerbahce

Szymański i Buksa postrzelali w meczu Super Ligi

Znakomicie dla przyjezdnych zaczęło się niedzielne spotkanie z faworyzowanym Fenerbahce. W 31. minucie gola dla Antalyasporu strzelił Adam Buksa, notując tym samym premierowe trafienie w nowych barwach. Po zmianie stron 27-latek dołożył jeszcze drugie trafienie.

Do 80. minuty utrzymywał się remis 2:2, jednak znów na bohatera Fenerbahce wyrósł Sebastian Szymański. Pomocnik reprezentacji Polski wykorzystał dogranie od Irfana Kahveciego i podwyższył wynik na 3:2.

Szalone spotkanie w Stambule zakończyło się zwycięstwem Fenerbhace. Dla Szymańskiego było to piąte już trafienie w 10 spotkaniu. Adam Buksa natomiast zaliczył dwa pierwsze trafienia w barwach Antalyasporu.

Sprawdź także: Michał Nalepa zmienił klub w Turcji