Kompromitujący występ drużyny Czesława Michniewicza. Sytuacja robi się nieciekawa

Drużyna Czesława Michniewicza zanotowała kompromitujący występ. Abha FC z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie przegrała z Al-Wehdą aż 0:4. Zespół Polaków tym samym zaliczył trzecią porażkę z rzędu w saudyjskiej lidze.

Czesław Michniewicz
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Czesław Michniewicz
  • Drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza w piątek mierzyła się z beniaminkiem saudyjskiej ligi
  • Abha FC z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie przegrała z Al-Wehdą aż 0:4
  • Jest to trzecia porażka z rzędu zespołu Polaków

Abha FC przegrała z Al-Wehdą

Czesław Michniewicz oraz Grzegorz Krychowiak nie będą wspominali dobrze piątkowego spotkania z Al-Wehdą. Ich Abha FC przegrała na wyjeździe z beniaminkiem saudyjskiej ligi aż 0:4. Jest to trzecią z rzędu porażka zespołu Polaków.

Spotkanie według statystyk toczyło się w zasadzie pod jedną bramką. Drużyna Al-Wehdy od początku ruszyła z przytupem i po 24. minutach prowadziła 2:0. Na listę strzelców wpisali się Goodwin oraz Al Hafith. Saudyjski beniaminek nie miał zamiaru chować się za podwójną gardą i w drugiej części padły z ich jeszcze dwa trafienia, które były autorstwa Fajra, a także Ighalo, byłego zawodnika Manchesteru United.

Zespół dowodzony przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski po 7. kolejkach saudyjskiej ligi ma na koncie dwa zwycięstwa oraz siedem porażek, co daje sześć zdobytych punktów. Abha FC zajmuje odległą 13. lokatę z bilansem bramek 5:13.

Sprawdź także: Ronaldo nie zwalnia tempa, gwiazda Al-Nassr znów trafia [WIDEO]

Komentarze

Comments 2 comments