Już nie tylko piłkarze. Saudyjczycy kuszą Szymona Marciniaka

Arabia Saudyjska szturmuje światową piłkę. Ogromne pieniądze kuszą najlepszych zawodników świata. Jednak, jak informuje Tomasz Włodarczyk w programie "Okno Transferowe" na kanale meczyki.pl, na celowniku znalazł się również... Szymon Marciniak.

Szymon Marciniak
PressFocus Na zdjęciu: Szymon Marciniak
  • Arabia Saudyjska szturmuje rynek piłkarski
  • Saudyjczycy oferują gigantyczne pieniądze dla najlepszych piłkarzy
  • Idą o krok dalej i chcą u siebie Szymona Marciniaka

Szymon Marciniak sędzią w Arabii Saudyjskiej? Jest oferta na stole

Saudyjskie kluby piłkarskie kuszą najlepszych piłkarzy gigantycznymi pieniędzmi. Władze tego kraju chcą zbudować silną ligę, ściągając wielkie nazwiska i tym samym ocieplić wizerunek państwa. Do Saudi Pro League dołączyli już Cristiano Ronaldo i Karim Benzema.

Co ciekawe, Arabia Saudyjska idzie o krok dalej. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, lukratywną ofertę otrzymał Szymon Marciniak. Polski sędzia miałby podpisać z tamtejszą ligą trzyletni wielomilionowy kontrakt. Przypomnijmy, że za mistrzostwa świata arbiter zarobił około 93 tysiące dolarów. Dlatego najnowsza oferta wydaje się naprawdę kusząca.

W sobotę (10 czerwca) Szymon Marciniak poprowadzi finał Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City a Interem. Po tym spotkaniu najpewniej podejmie decyzję o swojej przyszłości.

Komentarze