Goal.pl partnerem medialnym Garbarni Kraków

Piłkarze Garbarni Kraków
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Garbarni Kraków

Goal.pl i Garbarnia Kraków porozumiały się w sprawie partnerstwa medialnego. To już trzeci klub z którym nasz portal nawiązał taką współpracę. 

Garbarnia Kraków to klub o bogatej historii okraszonej mistrzostwem Polski w 1931 roku. Stanowi ważny punkt na piłkarskiej mapie Polski. Brązowi przez wiele lat rywalizowali na najwyższym poziomie w Polsce, na jego zapleczu, a obecnie grają na szczeblu centralnym, występując w 2. Lidze. Ambitny projekt rozbudowy bazy klubowej i poprawienia infrastruktury sportowej świadczy o chęci rozwoju i nadziei na lepszą przyszłość. 

Dla Goal.pl takie podejście i tego typu projekty są zgodne ze strategią portalu i wpisują się w przewodnią myśl serwisu. Wierzymy w to, co robimy i mamy jasno określone cele. Cieszymy się, że zaufał nam kolejny były mistrz Polski i liczymy na owocną współpracę. 

Podobnie jak przy informacjach o partnerstwach medialnych z Ruchem Chorzów i Łódzkim Klubem sportowym, pragniemy podkreślić, że Goal.pl będzie zachowywał neutralność w działaniach dziennikarskich, także dotyczących Garbarnii Kraków. 

Wojciech Demusiak, redaktor naczelny Goal.pl

Cieszymy się z możliwości współpracy z tak dużym i znanym portalem, jakim jest Goal.pl. Dzięki niej wszyscy czytelnicy, kibice i fani piłki nożnej będą mieli dostęp do wiadomości dotyczących Garbarni Kraków za pośrednictwem portalu. Ponadto mamy nadzieję, że wzajemna współpraca przyniesie korzyści  obu stronom, a w nadchodzącym czasie Garbarnia i Goal.pl zrealizują wspólnie wiele ciekawych projektów.

Rafał Stary, rzecznik prasowy RKS Garbarnia.

Garbarnia

Komentarze

Na temat “Goal.pl partnerem medialnym Garbarni Kraków