Polska – Słowacja: tak stawiają kibice, wielka wiara w Biało-czerwonych

Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski fot. Grzegorz Wajda

Mecz Polska – Słowacja na Euro 2020 odbędzie się w poniedziałek 14 czerwca o godzinie 18:00. Kibice już stawiają zakłady bukmacherskie na to spotkanie. Z pierwszych doniesień wynika, że zdecydowana większość wierzy w zwycięstwo Polaków. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zaczną się 11 czerwca.

Euro 2020 – inauguracja już blisko

Choć w ostatnich tygodniach wiele osób narzeka, że nie czuć atmosfery wielkiego piłkarskiego święta, jest inaczej niż zwykle, to im bliżej początku turnieju, tematyka Euro 2020 zaczyna być dominująca. Już 11 czerwca o godzinie 21:00 odbędzie się pierwszy mecz Turcja – Włochy, który rozpocznie mistrzostwa Europy. Spotkanie odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie.

W piątek czeka nas tylko jeden mecz, ale od soboty codziennie do końca fazy grupowej będziemy mogli oglądać po kilka spotkań. Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz zagra w poniedziałek 14 czerwca. Jej rywalem będzie reprezentacja Słowacji. Dla obu zespołów będzie to kluczowe spotkanie w kontekście awansu z grupy. Obie drużyny zdają sobie sprawę, że znacznie trudniej będzie im o punkty w kolejnych meczach grupy E, w których ich rywalami będą Szwecja i Hiszpania.

Polska – Słowacja: typy na mecz

Polska jest faworytem bukamcherów w meczu ze Słowacją, ale ostatnie wyniki kadry w meczach towarzyskich, a szczególnie gra naszej drużyny, nie napawają optymizmem. Remis z Rosją 1:1 i remis z Islandią 2:2 przyjęte zostały przez polskich kibiców z lekkim rozczarowaniem. Zwłaszcza ten drugi wynik był sporym zaskoczeniem.

Dlatego może nieco zaskakiwać, że polscy kibice tak bardzo wierzą w zwycięstwo reprezentacji w meczu ze Słowacją. Jak poinformował na Twitterze Mateusz Juroszek, prezes STS, na wygraną Polaków w swoich zakładach wskazało do tej pory aż 95% typujących.

Polska – Słowacja: kursy bukmacherów

Reprezentacja Polski jest uważana przez bukmacherów za faworyta poniedziałkowego spotkania w Petersburgu. Wskazują na to oferowane przez nich kursy na to spotkanie. Aktualnie kurs na wygraną Biało-czerwonych waha się w okolicy 1.95. Wygrana Słowacji jest “wyceniana” znacznie wyżej.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 14. czerwca 2021 18:00.

Tekst zawiera treści reklamowe | +8 | Obowiązuje regulamin

Komentarze