Kolejne osłabienie Węgrów przed meczem z Polakami

Laszlo Kleinheisler (z lewej)
PressFocus Na zdjęciu: Laszlo Kleinheisler (z lewej)

MLSZ (Węgierski Związek Piłki Nożnej) poinformował, że Laszlo Kleinheisler nie dojdzie do zdrowia przed spotkaniami w eliminacjach do mistrzostw świata. Tym samym pomocnik NK Osijek nie wystąpi w meczu przeciwko reprezentacji Polski.

Czytaj dalej…

  • MLSZ poinformował, że Laszlo Kleinheisler nie weźmie udziału w listopadowym zgrupowaniu reprezentacji Węgier
  • Pomocnik NK Osijek nie zdążył dojść do zdrowia po ostatnich problemach
  • Wcześniej poinformowano już o nieobecności Petera Gulacsiego i Williego Orbana

Węgrzy bez kolejnego gracza na mecz z Polakami

Reprezentacja Węgier musi zmierzyć się z kolejnym osłabieniem. W listopadzie Madziarzy zmierzą się w eliminacjach do mistrzostw świata z zespołami z San Marino i Polski. Choć podopieczni Marco Rossiego mają jedynie matematyczne szanse na awans na mundial, dla Biało-czerwonych mecz z nimi ma kolosalne znaczenie w kontekście wywalczenia drugiego miejsca w grupie.

Już wcześniej poinformowano, że selekcjoner Węgrów będzie musiał poradzić sobie bez dwóch gwiazd. W wyniku kontuzji na zgrupowanie nie poleciał duet z RB Lipsk: Willi Orban i Peter Gulacsi. We wtorek MLSZ (Węgierski Związek Piłki Nożnej) poinformował, że kolejny zawodnik nie zdążył wykurować się na mecze kadry narodowej.

Z reprezentacji Węgier wypadł Laszlo Kleinheisler. 27-letni pomocnik miał problemy ze zdrowiem, w wyniku których nie zagrał w ostatnich trzech meczach chorwackiego NK Osijek. Kleinheisler wystąpił w siedmiu spotkaniach eliminacji do nadchodzącego mundialu, a przeciwko Andorze strzelił gola.

Pojedynek Węgrów z reprezentacją Polski zaplanowany jest na poniedziałek, 15 listopada. Odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wcześniej podopieczni Rossiego zmierzą się z San Marino.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 22:41.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zobacz również: Problemy z koronawirusem w obozie reprezentacji Niemiec.

Komentarze