Świderski skomentował strzelonego gola. “Nieczysto trafiłem, ale piłka została mi pod nogami”

Karol Świderski został bohaterem reprezentacji Polski strzelając jedynego gola w meczu z Albanią dając Biało - Czerwonym trzy punkty. Napastnik w rozmowie z TVP Sport nie krył swojego zadowolenia z pozytywnego wyniku.

Karol Świderski
PressFocus Na zdjęciu: Karol Świderski
  • Karol Świederski został bohaterem reprezentacji Polski
  • Napastnik zdobył jedynego gola w meczu z Albanią dającego Biało – Czerwonym trzy punkty
  • Polacy awansowali na drugie miejsce w tabeli grupy E

Świderski bohaterem reprezentacji Polski

– Cieszę się, że wpadło. Pierwszym razem nieczysto trafiłem, ale piłka została mi pod nogami. Chciałem uderzyć po krótkim rogu, bo widziałem, że jest odkryty. Myślę, że to bardzo ważne zwycięstwo dla nas, bo chociaż w jakimś stopniu zmazaliśmy plamę, którą daliśmy w piątek w Pradze – mówił w pomeczowym wywiadzie dla TVP Sport Karol Świderski.

– Naszym celem przede wszystkim jest awans, dlatego to zwycięstwo jest ważne. Nie chodziło tylko o zmazanie tak zwanej plamy. Mieliśmy plan, który udało się wykonać. Zrobiliśmy krok naprzód. Jest nowy trener, więc na pewne rzeczy potrzeba czasu, ale myślę, że w pierwszej połowie nawet fajnie pograliśmy piłką. Szkoda tej końcówki, bo zrobiło się nerwowo, ale na szczęście wygrywamy – dodał.

– Cieszę się, że wygraliśmy. To też ważne dla kibiców, którzy tak licznie nas wspierają na Narodowym. Zawsze jest tutaj komplet, a gdybyśmy nie wygrali to nie wiem, co by było na następnym meczu – podsumował Świderski.

Zobacz również: Tabela grupy E eliminacji Euro 2024. Tabela “polskiej” grupy po 2. kolejce

Komentarze