Zmiany w Górniku Łęczna. Trener zrezygnował

Kamil Kiereś i Michał Goliński
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Kamil Kiereś i Michał Goliński

W poniedziałek Górnik Łęczna przekazał, że z funkcji trenera zrezygnował Kamil Kiereś. Wkrótce beniaminek przedstawi nazwisko nowego szkoleniowca, który postara się o wywalczenie utrzymania w PKO Ekstraklasie.

  • Kamil Kiereś nie jest już trenerem Górnika Łęczna
  • Po trzech latach nadszedł czas zmian
  • Wkrótce klub przekaże, kto przejmie stery w tak trudnym momencie

Górnik Łęczna bez trenera

Niespodziewanie Kamil Kiereś złożył rezygnację z pełnienia roli trenera Górnika Łęczna. 47-latek trenował lubelską ekipę od prawie trzech lat. W międzyczasie zaliczył z zespołem dwa awanse z rzędu, w tym ten do PKO Ekstraklasy.

W imieniu całej społeczności Górnika Łęczna pragnę podziękować trenerowi Kieresowi za te blisko trzy lata spędzone w naszym klubie. Trener zostanie z pewnością zapamiętany jako twórca jednego z największych sukcesów zielono-czarnych ostatnich lat – wywalczone dwa z rzędu awanse z pewnością zostaną na długo w naszej pamięci – powiedział Prezes Górnika Łęczna, Piotr Zadczuk.

Sytuacja Górników nie jest komfortowa. Zarząd musi szybko znaleźć nowego opiekuna drużyny, który spróbuje uratować klub przed spadkiem do 1. Ligi. Obecnie łęcznianie zamykają ligową klasyfikację, mając cztery punkty straty do bezpiecznej strefy.

Czytaj więcej: Nikt nie ma immunitetu przed spadkiem. Wisła na krawędzi

Komentarze