Zlatan Alomerović o Piotrze Stokowcu. “To trener z profesjonalnym podejściem”

Zlatan Alomerović, bramkarz Jagiellonii Białystok, w rozmowie z portalem "Transfery.info" został zapytany o pracę z Piotrem Stokowcem. Okazało się, że Serb bardzo docenia warsztat trenerski polskiego szkoleniowca.

Zlatan Alomerović
PressFocus Na zdjęciu: Zlatan Alomerović
  • Piotr Stokowiec ma słabą opinię wśród piłkarzy
  • Zlatan Alomerović został zapytany o pracę z Polakiem
  • Serb docenia warsztat trenerski Stokowca

Bramkarz Jagiellonii Białystok docenia polskiego szkoleniowca

Piotr Stokowiec nie ma najlepszej opinii wśród piłkarzy. Wielu jego byłych podopiecznych bardzo go krytykuje. Sławomir Peszko otwarcie mówił o nim, że jest kłamcą i oszustem. O pracę z Polakiem zapytali dziennikarze portalu “Transfery.info” Zlatana Alomerovicia, który jednak był tylko rezerwowym w Lechii Gdańsk w tamtym czasie. Serb ma dobre zdanie o Stokowcu.

Dla mnie Piotr Stokowiec to trener z bardzo profesjonalnym podejściem, z ciekawym pomysłem na grę. Jest mega zorganizowany, wszystko ma zaplanowane na kilka tygodni do przodu, jest przygotowany na wiele różnych wariantów. Nie grałem na tyle dużo, żeby nazwać się pierwszym bramkarzem, ale równocześnie, w pierwszym sezonie zagrałem dziewięć spotkań w lidze, co nie jest typowe dla rezerwowego bramkarza. Chciałem grać więcej, ale taka była decyzja trenera. W tym samym sezonie wygraliśmy Puchar Polski, zagrałem w czterech meczach, między innymi w finale z Jagiellonią Białystok. Jestem bardzo zadowolony, bo wygraliśmy zasłużenie – skomentował bramkarz Jagiellonii Białystok.

Sprawdź także: “Atutem Rakowa jest różnorodność budowania ataków”. Magiera ocenił lidera Ekstraklasy

Komentarze