Widzew ogłosił transfer nowego zawodnika

Bożidar Czorbadżijski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bożidar Czorbadżijski

Bożidar Czorbadżijski został nowym zawodnikiem łódzkiego Widzewa. Bułgar związał się z przedstawicielem PKO Ekstraklasy umową na dwa sezony. W ekipie Janusza Niedźwiedzia piłkarz ma wypełnić lukę o Danielu Tanżynie, czy Krystianie Nowaku.

  • Widzew Łódź poinformował o pozyskaniu nowego obrońcy
  • Szeregi przedstawiciela PKO Ekstraklasy zasilił Bożidar Czorbadżijski
  • 26-latek do ekipy z Łodzi trafił na zasadzie wolnego transferu

Widzew z nowym defensorem

Bożidar Czorbadżijski w ostatniej kampanii bronił barw Stali Mielec. Trafił do tej drużyny w październiku 2020 roku na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej grał natomiast w CSKA Sofia, czy FCSB. Od sezonu 2022/2023 środkowy obrońca będzie grał w szeregach Widzewa Łódź.

“Widzew Łódź pozyskał kolejnego zawodnika. Jest nim bułgarski obrońca Bożidar Czorbadżijski, który przez dwa ostatnie sezony grał w PKO BP Ekstraklasie” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu z Łodzi. Kontrakt nowego piłkarza będzie obowiązywał do końca czerwca 2024 roku.

W ostatnim sezonie Czorbadżijski wystąpił łącznie w 22 meczach, notując w nich jedno trafienie. Na boisku spędził ponad 1200 minut. Ogólnie w PKO Ekstraklasie zaliczył 41 spotkań.

Okazję na oficjalny debiut w nowym zespole Bułgar będzie miał 17 lipca, gdzie Widzew na wyjeździe zmierzy się z Pogonią Szczecin. Z kolei pierwsze spotkanie w roli gospodarza łodzianie zagrają 30-31 lipca z Lechią Gdańsk.

Czytaj więcej: Albańczyk wzmocnił beniaminka, Widzew z kolejnym transferem

Komentarze