Warta goni puchary. Szulczek: chcę spłacić zaufanie

Warta Poznań traci sześć punktów do strefy europejskich pucharów. Dawid Szulczek nie wybiega w przyszłość i skupia się na bieżącej pracy.

Dawid Szulczek
PressFocus Na zdjęciu: Dawid Szulczek
  • Warta imponuje formą w Ekstraklasie
  • Dawid Szulczek pracuje na angaż w czołowym polskim klubie
  • Młodemu trenerowi nie śpieszy się jednak do opuszczenia Poznania

Szulczek komentuje swój kontrakt w Warcie

Utrzymanie w Ekstraklasie to cel, który w sezonie 2022/2023 chciała zrealizować Warta. Do końca bieżącej kampanii zostało dużo kolejek, ale wiadomo już, że drużynie Dawida Szulczka nie grozi walka o uniknięcie spadku.

Warta do strefy europejskich pucharów traci sześć punktów. Praca, którą wykonuje Dawid Szulczek, robi wrażenie na mocniejszych klubach, niż ten poznański. Trener Warty koncentruje się na razie na bieżącej pracy.

Kompletnie nie zastanawiam się nad tym, czy jestem na coś gotowy. W życiu podchodzę do wszystkiego jako do szansy. Obecnie chcę spłacić zaufanie, którym klub mnie obdarzył – powiedział Dawid Szulczek w programie Weszłopolscy.

Nie zapisywałem żadnej klauzuli. Nie dogadywałem również innych rzeczy. W momencie, kiedy podpisywałem kontrakt z Wartą, nie brałem tego pod uwagę. Nie miałem mocnej pozycji, gdy tu przychodziłem. Nie analizowałem bardzo swojego kontraktu – tak trener Warty skomentował swoją sytuację kontraktową. Umowa jest ważna do 30 czerwca 2024 roku.

Komentarze