Dramat piłkarza Lecha. Paskudna choroba wyeliminuje go na długo?

Według informacji przekazanych przez Adama Zakrzewskiego z Canal+ Sport, Mikael Ishak choruje na boreliozę, co jest powodem jego absencji w meczach Lecha Poznań. Jest to paskudna choroba, z którą jakiś czas temu zmagał się Tomasz Musiał, sędzia Ekstraklasy.

Mikael Ishak - Lech Poznań
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Mikael Ishak - Lech Poznań
  • Fatalne wieści płyną na temat stanu zdrowia Mikaela Ishaka
  • Napastnik Lecha Poznań choruje na boreliozę, o czym informuje Adam Zakrzewski z Canal+
  • Tego typu choroba jest niezwykle wyniszczająca dla organizmu

Fatalne wieści na temat zdrowia Ishaka

Od jakiegoś już czasu Mikael Ishak nie pojawia się w jedenastce meczowej, a także kadrze Lecha Poznań. Spekulowało się, że powodem tej absencji może być choroba Szweda. Teraz jednak, jak się okazuje sytuacja jest bardziej poważna, niż mogłoby się wydawać. Napastnik i kapitan Lecha Poznań choruje bowiem na boreliozę, o czym poinformował za pośrednictwem Twittera Adam Zakrzewski, dziennikarz Canal+ Sport.

Wczoraj będąc na meczu Raków – Lech udało mi się ustalić, co dokładnie dolega Mikaelowi Ishakowi. Plotki, które słyszałem jakiś czas temu, niestety się potwierdziły i ta wiadomość nie jest zbyt dobra. Szwed zachorował na boreliozę – przekazał dziennikarz.

Ishak pod koniec kwietnia za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał taką wiadomość: Od ponad miesiąca czuję, że coś jest nie tak w moim ciele. Po badaniach lekarskich poinformowano mnie o infekcji bakteryjnej. Niestety nie jestem teraz w stanie trenować, ani grać.

Warto podkreślić, że z tego typu chorobą zmagał się jakiś czas temu sędzia Tomasz Musiał. Arbiter przez długi okres czasu był niedysponowany ze względu na stan zdrowia i dopiero po ponad pół roku wrócił do pracy. Dla Ishaka to oczywiście koniec tego sezonu, nie wiadomo, czy piłkarz zdąży wrócić na początek nowej kampanii.

Czytaj więcej: Wyniki w całej Europie mogą wpłynąć na los Lecha i Legii. Finał LM istotny dla… Rakowa

Komentarze