Uniwersum Ekstraklasy – Milewski, Smyk i Sipika dyskutowali o hitach 15. kolejki [WIDEO]

Na naszym kanale YouTube dostępny jest program "Uniwersum Ekstraklasy", gdzie omawiano mecze ostatniej kolejki. Przypomnijmy, że starcie Legii Warszawa z Lechem Poznań zawiodło i zakończyło się bezbramkowym remisem, Pogoń Szczecin podzieliła się punktami z Rakowem Częstochowa, a Piast Gliwice mimo prowadzenia 3:0... nie zgarnął pełnej puli.

Legia Warszawa - Lech Poznań
Obserwuj nas w
IMAGO / Piotr Kucza / FotoPyK / Newspix.pl Na zdjęciu: Legia Warszawa - Lech Poznań
  • Kończy się 15. kolejka PKO BP Ekstraklasy
  • Śląsk Wrocław umocnił się na pozycji lidera ligowej tabeli
  • Spotkania tej serii gier omawiane były w programie “Uniwersum Ekstraklasy”

Uniwersum Ekstraklasy: Piast “podtrzymał” serię remisów, szlagier na Łazienkowskiej zawiódł

Piętnasta kolejka PKO BP Ekstraklasy powoli przechodzi do historii – w tej serii gier byliśmy świadkami kilku bardzo ciekawych meczów. Legia Warszawa na Łazienkowskiej podejmowała Lecha Poznań, ale ligowy klasyk zawiódł i padł bezbramkowy remis.

Więcej emocji było w drugim hicie – Pogoń Szczecin zremisowała 1:1 z Rakowem Częstochowa. Oprócz tego Śląsk Wrocław umocnił się na pozycji lidera tabeli, a Piast Gliwice po raz kolejny… podzielił się punktami ze swoim rywalem.

Na naszym kanale YouTube dostępny jest cotygodniowy program “Uniwersum Ekstraklasy”, w którym nasi eksperci – Leszek Milewski, Damian Smyk oraz Juliusz Sipika – omawiali tę kolejkę. Zachęcamy do obejrzenia, wideo załączone poniżej.

Prawda o hitach Ekstraklasy | 15. kolejka | Uniwersum Ekstraklasy | Sipika & Smyk & Milewski

Komentarze