Pogoń wysyła sygnał do Poznania. Piękny gol Łęgowskiego [WIDEO]

Pogoń Szczecin w ostatniej kolejce Ekstraklasy walczy o podium. Szczecinianie świetnie radzą sobie z Radomiakiem i wysyłają jasny sygnał do Poznania. Pięknym trafieniem popisał się Mateusz Łęgowski.

Mateusz Łęgowski
PressFocus Na zdjęciu: Mateusz Łęgowski
  • Pogoń Szczecin walczy o podium w ostatnim meczu Ekstraklasy
  • Szczecinianie potrzebują zwycięstwa w meczu z Radomiakiem i porażki Lecha Poznań
  • Pięknym golem popisał się Mateusz Łęgowski

Mateusz Łęgowski wysyła sygnał do Poznania. Piękny gol z Radomiakiem [WIDEO]

Pogoń Szczecin walczy o podium w ostatniej kolejce Ekstraklasy. Podopieczni Gustafssona mierzą się z Radomiakiem Radom i radzą sobie doskonale. Po 51. minutach Szczecinianie prowadzą 3:0.

W 47. minucie piękną bramkę zdobył Mateusz Łęgowski, który otrzymał dokładne podanie od Kamila Grosickiego. 20-letni pomocnik długo się nie zastanawiał i precyzyjnym strzałem przy samym słupku pokonał bramkarza Radomiaka.

Spotkanie Pogoni z Radomiakiem trwa. Końcowy wynik tego meczu będzie można sprawdzić na naszym portalu. Dzisiaj poznamy trzeciego spadkowicza, a także dowiemy się, kto zamknie podium PKO BP Ekstraklasy.