Kibice Lecha docenili postawę Podolskiego. Snajper otrzymał prezenty z Poznania

Kibice Lecha Poznań odpowiedzieli na żartobliwy tweet Lukasa Podolskiego. Napastnik zapewnił Górnikowi Zabrze zwycięstwo nad Pogonią Szczecin (2:1), co wydatnie pomogło Kolejorzowi. Mistrz świata zasugerował, że zasługuje na nagrodę za swoje dokonanie, a w efekcie otrzymał tradycyjne rogale świętomarcińskie i spory zapas piwa.

Lukas Podolski
PressFocus Na zdjęciu: Lukas Podolski
  • Lukas Podolski strzelił gola na wagę zwycięstwa Górnika Zabrze nad Pogonią Szczecin (2:1)
  • Ten wynik sprawił, że Lech Poznań utrzymał trzecie miejsce w tabeli. Po zakończeniu meczu Niemiec żartobliwie poprosił Kolejorza o prezent
  • Fani poznańskiej ekipy stanęli na wysokości zadania. Napastnik otrzymał rogale świętomarcińskie, a także zapas popularnego poznańskiego piwa

Podolski obdarowany przez fanów Lecha Poznań

Lukas Podolski w miniony weekend uszczęśliwił nie tylko fanów Górnika Zabrze. Pod koniec spotkania z Pogonią Szczecin, niemiecki mistrz świata zdołał strzelić bramkę na wagę triumfu swojej drużyny (2:1). Ten rezultat oznaczał, że Portowcy nie wyprzedzą w tabeli Lecha Poznań, który zasiada na najniższym stopniu podium. Po ostatnim gwizdku Podolski opublikował żartobliwego tweeta.

Kibice Kolejorza stanęli na wysokości zadania. Już we wtorek w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie uśmiechniętego 37-latka. Obok niego znalazł się spory zapas rogali świętomarcińskich oraz tradycyjnego piwa z Poznania – Lecha.

Podolski rozegrał w tym sezonie 30 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich osiem bramek i dziesięć asyst.

Czytaj więcej: Diament Arsenalu podjął decyzję, oficjalne potwierdzenie niebawem.

Miedź Legnica
Górnik Zabrze
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 maja 2023 17:26.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze