Piast Gliwice wciąż remisowy. Vuković zaczyna tracić cierpliwość

Dwanaście remisów Piasta Gliwice w tym sezonie PKO Ekstraklasy to wynik bardzo denerwujący fanów oraz zespół Aleksandara Vukovicia. Teraz sam szkoleniowiec powiedział na antenie "Kanału Sportowego", że zespół gra dobrze, ale piłka nie chce wpaść.

Aleksandar Vuković
Obserwuj nas w
IMAGO / Michal Kosc / PressFocus/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Aleksandar Vuković
  • Piast Gliwice zremisował aż 12 spotkań
  • Jest to prawdopodobnie najwyższy wynik nie tylko w Polsce, ale i Europie
  • Teraz tę sytuację skomentował Aleksandar Vuković

Wesoło w Gliwicach nie jest

Piast Gliwice w tym sezonie nie przegrywa. Tak można byłoby powiedzieć, gdybyśmy szukali pozytywów. Jednak rzeczywistość jest inna. Tak, ekipa Aleksandara Vukovicia uległa w dotychczasowych szesnastu spotkaniach tylko dwa razy, ale również tylko dwukrotnie wygrała. Pozostałe 12 spotkań zakończyło się remisem. Taka seria trwa już od końcówki września, co powoduje frustrację w zespole “Piastunków”, mówi o niej teraz szkoleniowiec zespołu.

To nie jest gra obronna na 0:0. Ciągle jesteśmy wśród drużyn, które tworzą najwięcej klarownych sytuacji do zdobycia gola. Rzadko dopuszczamy do takich szans rywaliMam takie poczucie, że w wypadku wielu z tych remisów byliśmy bliżej zwycięstwa. To jednak dosyć nienormalna sytuacja. Ja nie widziałem czegoś takiego nawet jako widz – powiedział popularny “Vuko” na antenie “Kanału Sportowego”.

Koniec końców musi się to odwrócić, bo gramy dobrze – dodał.

Czytaj więcej: Trzęsienie ziemi w Radomiu. Radomiak rozstał się z trenerem tuż przed meczem

Komentarze