Bramkarz jednak zostanie w Zagłębiu Lubin?

Zagłębie Lubin chciało zatrzymać u siebie bramkarza, Sokratisa Dioudisa. To według informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl się udało. Grek ma zostać w klubie na kolejne trzy lata.

Zagłębie Lubin
PressFocus Na zdjęciu: Zagłębie Lubin
  • Zagłębie Lubin rozpoczęło przebudowę kadry przed następnym sezonem
  • Klub chciał zatrzymać u siebie bramkarza, Sokratisa Dioudisa
  • Według informacji Tomasza Włodarczyka z “Meczyków” umowa Greka została przedłużona

Grek na dłużej w Lubinie?

Zagłębie Lubin ma za sobą dość przeciętny sezon. Drużna długo walczyła o ligowy byt, ale finalnie udało się to osiągnąć z lekką rezerwą. To pozwala z większym, bądź mniejszym optymizmem patrzeć w przyszłość. Klub chciałby bowiem w przyszłym sezonie wrócić do górnej części tabeli PKO Ekstraklasy. To wymaga jednak transferów i przebudowy kadry.

Jednym z ruchów mającym w tym pomóc jest pozostawienie w swoich szeregach bramkarza, Sokratisa Dioudisa. Grek trafił do klubu z Lubina w zimie i rozegrał w tym czasie czternaście spotkań, notując kilka bardzo dobrych występów. Nie może więc dziwić fakt, że “Miedziowi” chcieli przedłużyć umowę z piłkarzem. To według informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka z portalu “Meczyki.pl” się udało. 30-latek związał się z klubem na kolejne trzy lata.

Czytaj więcej: Pożegnanie Błaszczykowskiego. “Decyzja będzie podjęta w ostatniej chwili”

Komentarze