Media: Grzelak nie chce trenować Górnika Zabrze

Jak informuje serwis Weszlo.com Górnik Zabrze chciał namówić do trenowania pierwszego zespołu Bartosza Grzelaka. Ten jednak odmówił zabrzanom tłumacząc, że chce pracować w stabilniejszym klubie.

Górnik Zabrze
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Górnik Zabrze
  • Górnik poszukuje nowego trenera
  • Zabrzanom odmówił Bartosz Grzelak
  • Bartosch Gaul otrzymał ultimatum przed kolejnym meczem ligowym

Górnik szuka nowego trenera

O możliwym zwolnieniu Bartoscha Guala z Górnika Zabrze mówi się już od pewnego czasu. Gorąco zrobiło się jednak dopiero po sobotniej porażce z Jagiellonią Białystok, która zepchnęła zabrzan na przedostatnie miejsce w tabeli.

Po tym meczu w mediach szeroko komentowano przyszłość Gaula w zespole z Zabrza. W poniedziałek pojawiły się nawet doniesienia niektórych dziennikarzy, że został on zwolniony. Ostatecznie jednak tą decyzję cofnięto i postawiono mu ultimatum: Górnik musi przekonująco pokonać w kolejnym ligowym spotkaniu Wisłę Płock.

W międzyczasie pojawiły się spekulacje, że Gaula może zastąpić Bartosz Grzelak, który w roku 2021 został wicemistrzem Szwecji. Serwis Weszlo.com informuje jednak, że szkoleniowiec odmówił zabrzanom, ponieważ oczekuje oferty ze znacznie stabilniejszego klubu, a ponadto ma wysokie oczekiwania finansowe ze względu na obowiązujący go jeszcze kontrakt z AIK.

Zobacz również: Młody Polak robi postępy w Romie. Legia szykuje się na zastrzyk gotówki

Komentarze