Lech znów zwycięski. Piękne bramki przy Bułgarskiej [WIDEO]

Lech Poznań wygrał u siebie z Radomiakiem Radom 2:0 w meczu drugiej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Do siatki trafili Mikael Ishak i Filip Szymczak.

Dino Hotić i Mikael Ishak
PressFocus Na zdjęciu: Dino Hotić i Mikael Ishak
  • Mecz 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy Lech Poznań – Radomiak Radom
  • Gospodarze zwyciężyli po dwóch pięknych bramkach
  • Na listę strzelców wpisali się Mikael Ishak i Filip Szymczak

Lech Poznań 2:0 Radomiak Radom. Piękne bramki przy Bułgarskiej [WIDEO]

Lech Poznań pokonał Radomiaka Radom 2:0 i zainkasował kolejne trzy punkty w tym sezonie Ekstraklasy. Wynik spotkania w końcówce pierwszej połowy otworzył Mikael Ishak. Szwed wykorzystał świetne podanie Dino Hoticia, trafiając do niemal pustej bramki. Warto tutaj odnotować doskonałe zachowanie Bośniaka, który świetnym zwodem zgubił obrońcę i tym samym wypracował klarowną sytuację.

Na kolejnego gola kibice przy Bułgarskiej znów musieli dłużej poczekać. W 84. minucie na listę strzelców wpisał się Filip Szymczak, który po podaniu Joela Pereiry ruszył na bramkę przyjezdnych i po chwili popisał się pięknym uderzeniem, nie dając Majchrowiczowi żadnych szans. Jak się później okazało, była to ostatnia bramka w tym spotkaniu.