Kapitan niepewny przyszłości, Górnik Zabrze przed ważną decyzją

Górnik Zabrze ostatnio w PKO Ekstraklasie odżył. Sytuacji nie zmienia nawet porażka w ostatniej kolejce ligowej ze Stalą Mielec (1:2). W każdym razie serwis Transfery.info przekonuje, że niepewny swojej przyszłości w klubie jest Erik Janża.

Erik Janża
Obserwuj nas w
fot. Imago / Jakub Piasecki / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Erik Janża
  • Cały czas niejasna jest przyszłość Erika Janży w Górniku Zabrze
  • Tematem dotyczącym pomocnika 14-krotnego mistrza Polski zajął się serwis Transfery.info
  • 30-latek ma umowę ważną z klubem z Roosevelta do końca sezonu

Erik Janża z umową do końca czerwca 2024 roku

Górnik Zabrze jak na razie legitymuje się bilansem 19 punktów. To efekt pięciu zwycięstw i czterech remisów. Tym samym jeszcze 16 punktów i 14-krotny mistrz Polski najpewniej utrzyma ligowy byt i będzie mógł skupić się na ambitniejszych celach.

Tymczasem serwis Transfery.info zajął się tematem przyszłości Erika Janży. Kontrakt zawodnika wygasa z końcem czerwca przyszłego roku. Jednocześnie klub z Zabrza ma coraz mniej czasu na podjęcie decyzji w sprawie przyszłości zawodnika. Sternicy Górnika muszą zdawać sobie sprawę z tego, że już w styczniu Janża będzie mógł prowadzić rozmowy z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami.

30-latek jest dzisiaj kapitanem zabrzan. W tym sezonie Janża wystąpił w ośmiu spotkaniach, w których zaliczył jedną asystę. W tej kampanii na starcie piłkarz przegapił kilka meczów z powodu kontuzji łękotki.

Czytaj więcej: Pomocnik Górnika z jasną deklaracją. “Nie oddam pierwszego składu”

Komentarze