Ben Lederman: nie czujemy szczególnego napięcia przed końcówką sezonu

Już w ten piątek piłkarze Rakowa Częstochowa mogą sobie zagwarantować mistrzostwo Polski. Musi się tak stać w przypadku ich zwycięstwa z Lechią Gdańsk oraz straty punktów Legii Warszawa z Wisłą Płock. Ben Lederman w rozmowie z "TVP Sport" podkreśla, że nie czują szczególnego napięcia przed końcem rozgrywek.

Ben Lederman
PressFocus Na zdjęciu: Ben Lederman
  • Piłkarze Rakowa spokojnie podchodzą do końcówki sezonu
  • Ben Lederman zdradził, że nie czują szczególnego napięcia
  • Drużyna Marka Papszuna już w piątek może zagwarantować sobie mistrzostwo

“Wiemy, że każdy mecz jest teraz dla nas bardzo ważny”

Już w piątek piłkarze Rakowa Częstochowa mogą zagwarantować sobie mistrzostwo kraju. Aby tak się stało, muszą pokonać Lechię Gdańsk, a Legia Warszawa zgubi punkty na własnym stadionie z Wisłą Płock. Ben Lederman, pomocnik “Medalików”, w rozmowie z “TVP Sport” podkreślił, że podchodzą spokojnie do końcówki sezonu.

Nie czujemy szczególnego napięcia przed końcówką sezonu. Wiemy, że każdy mecz jest teraz dla nas bardzo ważny. Pracujemy bardzo ciężko, aby mieć możliwość występowania w takich spotkaniach. Jesteśmy gotowi – powiedział Lederman dla “TVP Sport”.

Na razie nie myślimy o finale Pucharu Polski. Najpierw mamy Lechię i skupiamy się na tym meczu. Chcemy wygrać i pozostać drużyną niepokonaną na swoim stadionie. Z tyłu głowy gdzieś może pojawia się temat pucharu, jednak to nie jest teraz na pierwszym planie. Liczy się piątkowe zwycięstwo i dopiero potem w pełni skoncentrujemy się na finale w Warszawie – dodał pomocnik Rakowa.

Sprawdź także: Fernando Santos odniósł się do dyspozycji Lewandowskiego. Jasne stanowisko trenera

Komentarze