Szalona sytuacja z udziałem Neymara, trzech kibiców rzuciło się na Brazylijczyka

Neymar
Neymar fot. PressFocus

Reprezentacja Brazylii w nocy z piątku na sobotę czasu polskiego rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji do mistrzostw świata, mierząc się z Ekwadorem. Media obiegła natomiast nowina o bezpardonowym ataku nastolatków na Neymara, gdy ten przebył do hotelu, w którym zakwaterowana jest drużyna Canarinhos.

  • Reprezentacja Brazylii w sobotę zmierzy się w meczu eliminacji do mistrzostw świata z Ekwadorem
  • W drodze do hotelu po wyjściu z autokaru zaatakowany przez kibiców został Neymar
  • Trzech fanatycznie nastawionych nastolatków chciało zrobić sobie zdjęcie z zawodnikiem, a jeden z nich pozbawił gwiazdę futbolu obuwia

Neymar zaatakowany i popychany przez kibiców

Reprezentacja Brazylii powalczy o swoje piąte zwycięstwo w trakcie trwających eliminacji do mundialu. Tymczasem uwaga brazylijskich środków masowego została skierowana na gwiazdę drużyny. Trzech młodych kibiców Canarinhos złamało przepisy bezpieczeństwa, aby podbiec do Neymara, gdy ten wysiadał z autokaru. Sytuacja w pewnym momencie wymknęła się spod kontroli i piłkarz został złapany przez jednego z fanatyków za nogę.

Po chwili zamieszanie zostało opanowane przez służby ochrony. Niemniej Neymar okupił całe zdarzenie utratą obu butów. Zawodnik Paris Saint-Germain wydawał się nawet kuleć, gdy jeden z kibiców wpadł pełnym impetem w jego nogi.

Oprócz potyczki z podopiecznymi Gustavo Alfaro przed Brazylijczykami także starcie z Paragwajem w najbliższy wtorek. Tymczasem 13 czerwca drużyna Tite zacznie Copa America, gdzie w grupie będzie rywalizować z takimi zespołami jak: Wenezuela, Peru, Kolumbia i Ekwador.

W kontekście Mistrzostw Ameryki Południowej jednak nie wszystko jest jeszcze jasne. Po tym, jak z organizacji turnieju wycofały się Kolumbia i Argentyny plan zorganizowania Copa America ma Brazylia. W przypadku Kolumbii o wycofaniu się z organizowania Copa America zdecydowały sprawy polityczne. Z kolei w Argentynie ma miejsce wzrost zakażeń na COVID-19.

Zobacz więcej: Za kulisami Copa America 2021: blisko, coraz dalej

Komentarze