Inter i Juve celują w transfer Alaby? Austriak zaoferowanym klubom z Włoch

David Alaba
David Alaba fot. PressFocus

Hasan Salihamidzic będący w Bayernie Monachium dyrektorem sportowym dał do zrozumienia, że znajdujący się na celowniku między innymi Interu Mediolan i Juventusu FC David Alaba może wkrótce opuścić szeregi ekipy z Bawarii. Przypomnijmy, że w poniedziałek świat obiegła nowina, że władze Bayernu wycofały się z rozmów z zawodnikiem i jego agentem ws. nowego kontraktu.

Czytaj dalej…

David Alaba ma umowę ważną z przedstawicielem Bundesligi do końca czerwca 2021 roku. Tymczasem media na Półwyspie Apeniński podają, że reprezentant Austrii został zaoferowanych przez pełnomocników zawodnika klubom z Serie A, czyli Interowi i Juventusowi. 28-latekiem są też zainteresowane takie kluby jak: Paris Saint-Germain, czy Real Madryt.

– Nie wiem, czy będą prowadzone jeszcze rozmowy w sprawie nowego kontraktu zawodnika, skoro odrzucił naszą propozycję. Musimy brać to pod uwagę – mówił Salihamidzić w rozmowie ze Sky Sports Deutschland.

– Alaba może nas zostawić. Powiedzieliśmy już jego agentowi, że nie będziemy już składać ofert – zaznaczył Bośniak.

– Wszyscy jesteśmy profesjonalistami. Naprawdę doceniamy Alabę za to, jakim wszechstronnym jest zawodnikiem. To bardzo ważny dla nas piłkarz – zaznaczył przedstawiciel Bayernu.

– Najgorszym możliwym scenariuszem dla nas jest to, że taki zawodnik może rozstać się z Bayernem na zasadzie wolnego transferu – podsumował Salihamidzić.

Komentarze