Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM
Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM fot. Przemysław Mamczak

Bayern bliski poważnego wzmocnienia. Sane krok od zmiany klubu?

Leroy Sane według informacji Sport Bildu uzgodnił warunki indywidualne z Bayernem Monachium. Tym samym coraz realniejszych kształtów nabiera temat przeprowadzki zawodnika z Manchesteru City do klubu z Bawarii.

Czytaj dalej…

Niemieccy dziennikarze spekulują, że Sane uzgodnił warunku pięcioletniego kontraktu z Bayernem. Aby transfer doszedł jednak do skutku, to teraz decydenci obu klubów muszą dojść do konsensusu w sprawie sumy odstępnego.

Do tej pory w niemieckich mediach można było znaleźć informacje związane z tym, że przedstawiciel Bundesligi zaoferował 40 milionów euro aktualnym mistrzom Anglii za zawodnika. Bayern podobno nie zamierza przeznaczyć na Sane więcej niż 60 milionów euro.

Mistrzowie Bundesligi dopną swego?

Dodajmy, że jeszcze latem minionego roku cena wywoławcza za reprezentanta Niemiec oscylowała w granicach 100 milionów euro. Niemniej w związku z kontuzją piłkarza i przedłużającą się sytuacją z pandemią koronawirusa bardzo możliwe jest, że Man City będzie zmuszony obniżyć swoje oczekiwania finansowe za Sane.

24-latek ma z angielskim klubem kontrakt ważny do końca czerwca 2021 roku. W trakcie sezonu 2019/2020 zawodnik wystąpił w dwóch spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki.

Komentarze