Skandal z udziałem wschodzącej gwiazdy BVB! Jest o kilka lat starszy?

Youssoufa Moukoko może mieć spore problemy. "Bunte" oraz "Bild" ujawniły dokument, który wskazuje, że młodziutka gwiazda Borussii Dortmund jest o cztery lata starsza.

Youssoufa Moukoko
fot. PressFocus Na zdjęciu: Youssoufa Moukoko
  • Youssoufa Moukoko uchodzi za jeden z największych talentów na świecie
  • Napastnik Borussii Dortmund może mieć ogromne problemy
  • Ujawniony dokument sugeruje, że Moukoko w rzeczywistości ma 22 lata

Moukoko utajnił swój wiek?

Youssoufa Moukoko od lat był traktowany jako największy talent akademii Borussii Dortmund. W zespołach juniorskich błyszczał skutecznością i dojrzałością, a trenerzy oraz eksperci wróżyli mu olbrzymią karierę. Napastnik znakomicie rozpoczął także swoją przygodę z seniorską drużyną. Dla Borussii Dortmund zdobył już łącznie jedenaście bramek.

W ostatnich miesiącach wiele mówiło się na temat jego przyszłości. Bliski wygaśnięcia był jego kontrakt, a na swoich radarach fenomenalnego nastolatka miały takie marki, jak FC Barcelona czy Bayern Monachium. Ostatecznie Borussia Dortmund zaoferowała mu niezwykle atrakcyjne warunki i związała się z nim umową do połowy 2026 roku.

Teraz znów wokół Moukoko robi się bardzo głośno. Tym razem nie chodzi o aspekty sportowe, a wiek piłkarza, który miał być przez niego zatajony. “Bild” oraz “Bunte” opublikowały dokument, z którego jasno wynika, że w rzeczywistości ma on 22 lata. Sam zawodnik starał się zablokować publikację, lecz przegrał proces sądowy.

Teraz czekamy na wyjaśnienia Borussii Dortmund oraz samego zawodnika. Nie pojawił się on na boisku w trakcie wtorkowego meczu Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea, bowiem zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Zobacz również:

Jakub Kiwior otrzyma szansę! Wiemy, kiedy zadebiutuje w Arsenalu
Jakub Kiwior

Wielki dzień dla reprezentanta Polski Od początku sezonu Jakub Kiwior prezentował bardzo wysoką formę, przez co zapracował na spore zainteresowanie. O obrońcę Spezii bili się włoscy giganci, lecz ostatecznie rywalizację o niego wygrał Arsenal. Kanonierzy wydali zimą na reprezentanta Polski aż 25 milionów euro. W nowych barwach Kiwior nie miał jeszcze okazji debiutu. Ośmiokrotnie znajdował

Czytaj dalej…

Komentarze