Manuel Neuer
Manuel Neuer fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Rummenigge: Pracujemy nad nowymi kontraktami

Prezes Bayernu Monachum Karl-Heinz Rummenigge potwierdził, że klub pracuje nad nowymi kontraktami między innymi dla Manuela Neuera, Thomasa Muellera, Thiago Alcantary i Davida Alaby. Przyznał również, że wszelkie działania w kierunku sprowadzenia nowych zawodników zostały wstrzymane.

Czytaj dalej…

– Chciałbym podkreśli, że obecnie prowadzimy rozmowy tylko z zawodnikami, których kontrakty wygasają w 2021 roku. Dotyczy to między innymi Manuela Neuera, Thomasa Muellera, Thiago Alcantary i Davida Alaby. Wszyscy mają wielkie zasługi dla Bayernu i trzeba to wziąć pod uwagę – powiedział Rummenigge.

Rummenigge przyznał również, że Bayern wstrzymał wszystkie transferu z powodu epidemii koronawirua. – Nikt dziś nie wie dokładnie, jak kryzys związany z koronawirusem wpłynie na piłkę nożną w najbliższych tygodniach i miesiącach. Dlatego na razie wstrzymaliśmy nasze prace nad sprowadzeniem nowego zawodników. Ale jest jedna rzecz, którą już dzisiaj mogę przewidzieć. Zarówno opłaty transferowe, jak i wynagrodzenia zostaną poddane ponownej ocenie przez wszystkie kluby w Europie – dodał.

Komentarze