Reus nie zdąży na mecz z Tottenhamem

Marco Reus
Marco Reus fot. Paweł Kot

Już w najbliższą środę Tottenham podejmie na własnym stadionie piłkarzy Borussii Dortmund w ramach zmagań 1/8 finału Ligi Mistrzów. Goście z Niemiec mają jednak powody do zmartwień. Według dziennikarzy magazynu sportowego Kicker potwierdza się czarny scenariusz i Marco Reus nie będzie w stanie zagrać w tym starciu.

Czytaj dalej…

Już kilka dni temu pojawiły się pierwsze informacje, że zawodnik Borussii Dortmund nie zdąży na mecz w Londynie. Kluczowy miał być miniony weekend, podczas którego miała zapaść decyzja odnośnie stanu zdrowia niemieckiego piłkarza. Jak donoszą dziennikarze magazynu Kicker, okazało się, że zawodnik będzie musiał pauzować jeszcze prze kilka dni.

Reus pominął już sobotnie spotkanie z Hoffenheim (3:3) w związku z urazem uda. Pierwotnie dawano mu szansę na powrót do gry przed meczem z Tottenhamem, ale pauza zawodnika prawdopodobnie okaże się dłuższa niż pierwotnie zapowiadano. Warto jednak podkreślić, że Borussia Dortmund nadal nie wydała żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Przypomnijmy, że Marco Reus wystąpił w tym sezonie w 27 spotkaniach, podczas których strzelił 17 goli i zanotował 11 asyst. Łącznie na boiskach spędził 2320 minuty.

Komentarze