Hasan Salihamidzic odpowiedział na kontrowersyjne słowa Lewandowskiego

Hasan Salihamidzic
Pressfocus Na zdjęciu: Hasan Salihamidzic

Robert Lewandowski w ostatnim wywiadzie postanowił jeszcze raz rozprawić się z plotkami na temat szczegółów swojego odejścia z Bayernu Monachium. Polak stwierdził, że na jego temat padły słowa, które były kłamstwem. 33-latkowi postanowił odpowiedzieć dyrektor sportowy Bawarczyków – Hasan Salihamidzic.

  • Relacje między władzami Bayernu i Robertem Lewandowskim są bardzo napięte
  • Polak podczas ostatniego wywiadu opowiedział znów o szczegółach swojej decyzji o odejściu z ekipy mistrza Niemiec
  • Zirytowało to dyrektora Die Roten, który postanowił odpowiedzieć Polakowi

Kolejna odsłona konfliktu Lewandowski vs Bayern

Mimo że od dopięcia transferu Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony minęło już trochę czasu, spór między Polakiem a władzami Bawarczyków zdaje się narastać. W ostatnim wywiadzie Polak stwierdził, że wiele informacji, jakie pojawiały się w prasie na temat szczegółów jego odejścia z ekipy mistrza Niemiec było kłamstwami. 

– Jestem facetem, dla którego prawda jest zawsze najważniejsza, nawet jeśli nie jest dobra dla mnie. Nie chcę mówić dokładnie co się wydarzyło, ale na pewno zainteresowanie Bayernu Haalandem nie miało wpływu na moją decyzję. Niektórzy ludzie nie mówią jednak prawdy, mówią coś zupełnie innego. A dla mnie zawsze najważniejsze było, aby być szczerym i może dla kilku osób jest to problem. W końcu ja wiem, co nie działało dobrze wokół mojej osoby i wiem, że to był najlepszy czas na opuszczenie Bayernu – stwierdził Polak.

Na słowa napastnika szybko zareagował dyrektor sportowy Bayernu Monachium – Hasan Salihamidzic. Bośniak wyraził zdziwienie słowami 33-latka. 

– Zupełnie nie mogę tego pojąć. Ojciec nauczył mnie, że kiedy wychodzisz, nigdy nie zamykasz drzwi tyłkiem. Lewandowski jest na najlepszej drodze, by tak właśnie zrobić – stwierdził w rozmowie z dziennikiem Bild.

Sprawdź u nas: Effenberg: w Monachium cieszą się z odejścia Lewandowskiego

Komentarze