Pewny triumf Werderu

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Zawodnicy Werderu wygrali z Augsburgiem 4:0. Bramki dla klubu Bremy zdobyli Rashica (dwie), Eggestein i Mohwald.

Jak wyglądało to spotkanie? Gospodarze szybko objęli prowadzenie, ponieważ już w piątej minucie bramkę zdobył Rashica.

Siedem minut potem powinno być 2:0, ale Gebre Selassie został zatrzymany przez dobrze interweniującego bramkarza rywali. W 23. minucie swojej sytuacji nie wykorzystał natomiast Oxford.

Gospodarze poszli za ciosem. W odstępie kilkudziesięciu sekund na listę strzelców wpisali się kolejno Eggestein i ponownie Rashica.

Kilka minut po przerwie mogło być już 4:0, lecz dobrej sytuacji nie wykorzystał Kruse.

Piłkarze z Bremy podwyższyli swoje prowadzenie w 83. minucie. Wtedy to bramkarza Augsburga pokonał Mohwald.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już żadne bramki.

Werder – Augsburg 4:0 (3:0)

1:0 Rashica 5′
2:0 Eggestein 27′
3:0 Rashica 28′
4:0 Mohwald 83′