Kahn o Ronaldo: jest jednym z najlepszych, ale zrezygnowaliśmy z niego

Oliver Kahn
fot. PressFocus Na zdjęciu: Oliver Kahn

Bayern Monachium według medialnych doniesień był latem jednym z klubów zainteresowanych pozyskaniem Cristiano Ronaldo. Ostatecznie transakcja nie doszła do skutku. Tymczasem dyrektor generalny Bawarczyków zabrał głos w sprawie.

  • Cristiano Ronaldo latem był łączony z różnymi klubami
  • Portugalczyk był przymierzany do giganta z Bundesligi
  • Oliver Kahn wypowiedział się na temat 37-latka w rozmowie z Bildem

Bayern Monachium szybko zrezygnował z pozyskania Ronaldo

Bayern Monachium latem w ofensywie wzmocnił się przede wszystkim Sadio Mane. Chociaż pojawiały się głosy, że ekipa z Monachium szuka nowego napastnika, to ostatecznie musiała zadowolić się transakcją z udziałem młodego Mathysa Tela. Bawarczycy przeznaczyli na transfer 20 milionów euro.

Tymczasem Oliver Kahn wypowiedział się na temat niedoszłej transakcji z udziałem piłkarza. – Pokrótce omówiliśmy przeprowadzkę Ronaldo do Bayernu. Podobnie zrobiła Borussia Dortmund – mówił przedstawiciel klubu z Monachium w rozmowie z Bildem.

Zobacz także:

Pełen obraz widzimy w Bundeslidze. Ważnym czynnikiem, który zwraca uwagę na ligę, są oczywiście supergwiazdy, takie jak Ronaldo – kontynuował Oliver Kahn.

– Portugalczyk to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy w ostatniej dekadzie. Mieliśmy pewne plany, ale szybko z nich zrezygnowaliśmy – powiedział dyrektor generalny Bayernu.

Monachijska drużyna plasuje się aktualnie na trzeciej pozycji w tabeli Bundesligi. w najbliższy weekend Bawarczycy zagrają na wyjeździe z Borussią Dortmund.

Czytaj więcej: Bayern pobił rekord Realu Madryt w Lidze Mistrzów

Komentarze