Randal Kolo Muani skomentował transferowe plotki. Stanowcze przesłanie

Randal Kolo Muani znajduje się na liście życzeń wielu topowych klubów. Do tej pory nie znaliśmy jednak stanowiska samego zawodnika. Napastnik Eintrachtu Frankfurt wreszcie przemówił.

Randal Kolo Muani
Imago/HMB Na zdjęciu: Randal Kolo Muani
  • Wiele topowych klubów liczy latem na pozyskanie Randala Kolo Muaniego
  • Francuz jest głównym celem PSG, Bayernu i Manchesteru United
  • Napastnik Eintrachtu postanowił wreszcie przemówić w kwestii swojej przyszłości

Gwiazda Eintrachtu gotowa pozostać w Bundeslidze

Bayern Monachium, Paris-Saint Germain i Manchester United. To główni faworyci wyścigu po transfer Randala Kolo Muaniego. Napastnik Eintrachtu Frankfurt jest jednym z najbardziej pożądanych na rynku transferowym napastników młodego pokolenia. 

Orły wolałyby zatrzymać snajpera w zespole, choć z drugiej strony perspektywa sprzedaży reprezentanta Francji za ogromne pieniądze wydaje się kusząca. Głos w sprawie swojej przyszłości postanowił wreszcie zabrać sam zainteresowany. 

Wciąż mam jeszcze wieloletni kontrakt w Eintrachcie Frankfurt. Nie ma pośpiechu. Wciąż mam szansę pozostać w Bundeslidze i powalczyć w przyszłym sezonie o koronę króla strzelców – stwierdził Francuz. 

Portal Transfermarkt wycenia już napastnika Eintrachtu na 65 milionów euro. Randal Kolo Muani w 45 meczach obecnego sezonu zanotował 23 bramki i 17 asyst.

U nas również: AC Milan osiągnął porozumienie z Japończykiem. Ciekawe wzmocnienie

Komentarze