Mats Hummels
Mats Hummels fot. Grzegorz Wajda

Hummels: Sancho ma nieograniczony potencjał

Obrońca Borussii Dortmund, Mats Hummels, nie kryje zadowolenia z informacji o tym, że Jadon Sancho pozostanie w zespole na kolejny sezon. Taką deklarację w poniedziałek złożył dyrektor sportowy niemieckiego klubu Michael Zorc.

Czytaj dalej…

Przyszłość utalentowanego reprezentanta Anglii w ostatnich tygodniach była tematem intensywnych spekulacji, bowiem jego sprowadzeniem poważnie zainteresowani byli przedstawiciele Manchesteru United. Ostatecznie jednak obu klubom nie udało się osiągnąć porozumienia przed terminem wyznaczonym przez Borussię Dortmund i wszystko wskazuje na to, że Sancho w nadchodzącym sezonie nadal będzie występował na boiskach Bundesligi.

– Wszyscy są z tego powodu bardzo zadowoleni. Nie ma co tutaj dyskutować, to wybitny zawodnik. Jadon jest jeszcze młody, ale już teraz jest w stanie zrobić różnicę. Jego potencjał jest nieograniczony. Jeśli chce nadal pokazywać to tutaj przez rok lub dłużej, to oczywiście się z tego cieszę – powiedział Hummels.

Hummels wraca do zdrowia

Doświadczony obrońca Borussii Dortmund wraca obecnie do zdrowia po kontuzji stopy. – Dobrze było założyć buty po raz pierwszy od sześciu tygodni. Zawsze potrzebujesz trochę czasu, aby wrócić po urazie stopy, ale jestem na dobrej drodze – powiedział Hummels.

– Czuję się naprawdę dobrze. Gdyby nie kontuzja, byłbym w prawie idealnej formie fizycznej. Tak było przez cały ubiegły sezon, w trakcie którego spełniłem pokładane we mnie oczekiwania. Oczywiście chciałbym potwierdzić to również w przyszłym sezonie – dodał obrońca Borussii Dortmund.

Komentarze