Bundesliga 2021/2022 – gdzie oglądać mecze?

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. PressFocus

Bundesliga jest w Polsce bardzo popularna. Wpływ mają na to bardzo udane w ostatnich latach występy nie tylko Roberta Lewandowskiego, ale też Łukasza Piszczka, czy Rafała Gikiewicza. Tymczasem wiadomo, że w sezonie 2021/2022 rozgrywki za naszą zachodnią granicą nie będą dostępne w kraju nad Wisłą w otwartej telewizji, a tylko w streamingu.

  • Od sezonu 2021/2022 mecze Bundesligi w Polsce będzie pokazywać platforma Viaplay
  • Skandynawskie przedsiębiorstwo będzie emitować spotkania z niemieckich boiska przed najbliższe osiem sezonów
  • Starcia z udziałem dużego grona polskich piłkarzy będą komentowane przez profesjonalne grono ekspertów

Viaplay tworzy nową erę pokazywania Bundesligi

Bundesliga w kampanii 2021/2022 trwać będzie od 13 sierpnia 2021 roku do 14 maja 2022 roku. W Polsce mecze z najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech, emitowane będą na platformie Viaplay, należącej do NENT Group. Szwedzkie przedsiębiorstwo przejęło prawa do pokazywania meczów z ligi niemieckiej. We wcześniejszych latach właścicielem praw było Eleven Sports, które na zasadach sublicencji dzieliło się z nimi Canal+.

W najbliższym czasie na terytorium Polski mecze ligi niemieckiej transmitować będzie tylko i wyłącznie Viaplay. Pierwotnie nadawca ze Skandynawii przekazał komunikat, że kontrakt na pokazywanie spotkań Bundesligi będzie obowiązywał przez cztery lata. Aczkolwiek po pewnym czasie przedstawiciele przedsiębiorstwa ze Szwecji poinformowali o przedłużeniu umowy. W związku z tym przez najbliższe osiem sezonów mecze ligi niemieckiej będą dostępne w Viaplay.

Bundesliga – darmowe streamy w Totalbet

Wykupienie dostępu do platformy Viaplay to jednak nie jedyny sposób na oglądanie meczów Bundesligi w nadchodzącym sezonie. Te również będą dostępne zupełnie za darmo na stronie legalnego polskiego bukmachera Totalbet zakłady bukmacherskie. Jedynym warunkiem jest zalogowanie się oraz posiadanie środków na koncie bukmachera.

Znani dziennikarze i eksperci

Nowy nadawca poważnie traktuje temat prezentowania spotkań Bundesligi. Redakcję tworzą między innymi tacy dziennikarze jak: Michał Zachodny, Marcin Borzęcki, Mateusz Borek, Rafał Wolski, Tomasz Urban, czy Szymon Ratajczak. Na czele redakcji sportowej Viaplay stoi z kolei Paweł Wilkowicz.

W każdej kolejce kibice niemieckiej piłki będą mogli obejrzeć wszystkie dziewięć spotkań. Tylko i wyłącznie od widza będzie zależało, jaki w danym momencie będzie chciał obejrzeć mecz. Wszystkie będą emitowane na żywo. Ponadto przed spotkaniami z niemieckich boisk będzie specjalne studio przedmeczowe, w którym brać będzie udział między innymi Łukasz Piszczek. Były reprezentant Polski będzie stałym ekspertem platformy streamingowej.

Bundesliga – transmisje za darmo w STS TV

Mecze Bundesligi można również oglądać na stronie STS zakłady bukmacherskie, które za pośrednictwem usług STS TV za darmo udostępnia transmisje z niemieckiej ekstraklasy. Mecze ligi niemieckiej będzie można oglądać za darmo między innymi w STS TV. Co trzeba zrobić, aby mieć możliwość oglądania meczów Bundesligi? Wystarczy zarejestrować konto w STS, a następnie zagrać kupon ze środków z konta depozytowego. Bukmacher nie stawia jednak żadnych wymagań dotyczących minimalnej stawki czy minimalnego kursu.

Czytaj więcej: Kiedy startuje Bundesliga? Inauguracja sezonu 2021/2022

Gdzie oglądać ligę niemiecką?

Ligę niemiecką od tego sezonu można oglądać w platformie Viaplay. Wszystkie mecze Bundesligi będą tam transmitowane przez najbliższych osiem sezonów.

Którzy bukmacherzy transmitują mecze Bundesligi?

Bundesliga transmitowana jest nie tylko w platformie Viaplay. Mecze ligi niemieckiej można obejrzeć u bukmacherów takich jak STS oraz Totalbet, po spełnieniu warunków postawionych przez bukmachera (rejestracja konta oraz zagranie kuponu z konta depozytowego).

Komentarze