Borussia Dortmund przedłuży kontrakt z obrońcą? “Cały klub chciałby, żeby został”

Kontrakt Matsa Hummelsa z Borussią Dortmund wygasa wraz z końcem sezonu. Sebastian Kehl, dyrektor sportowy BVB, w rozmowie ze "Sky Sports Germany" poinformował, że klub chce i będzie dążył do tego, aby przedłużyć umowę z niemieckim defensorem.

Mats Hummels
PressFocus Na zdjęciu: Mats Hummels
  • Kontrakt Matsa Hummelsa z BVB wygasa 30 czerwca 2023 roku
  • Sebastian Kehl zdradził, że pracują nad nową umową dla Niemca
  • Mimo gorszej formy klub ciągle wierzy w mistrza świata z 2014 roku

Borussia Dortmund pracuje nad nową umową dla Matsa Hummelsa

Obecna umowa Matsa Hummelsa z Borussią Dortmund wygasa 30 czerwca 2023 roku. Niemiecki defensor kiepsko prezentuje się w obecnym sezonie, ale klub chciałby z nim przedłużyć umowę. Poinformował o tym Sebastian Kehl, dyrektor sportowy BVB, w rozmowie z dziennikarzem “Sky Sports Germany”.

Chcemy przedłużyć Matsa. On doskonale o tym wie i wie też, że wkrótce potrzebujemy od niego konkretnej decyzji – najlepiej jeszcze przed końcem sezonu. Widzę, że nadal jest głodny gry. Zastanawia się teraz nad swoją przyszłością, ponieważ jest w nowej fazie życia i bardzo dobrze to rozumiemy. Jednak cały klub chciałby, żeby został z nami – powiedział były piłkarz.

Mats Hummels rozegrał w obecnym sezonie 38 spotkań w koszulce Borussii Dortmund. Raz nawet wpisał się na listę strzelców – w spotkaniu ligowym przeciwko Eintrachtowi Frankfurt.

Sprawdź także: Borussia odda zawodnika za darmo. Chce usunąć go z listy płac

Komentarze