Wisła – KF Llapi: 250 zł za wygraną Wisły w el. Ligi Europy

Na spotkanie Wisła - KF Llapi Betfan przygotował bardzo interesującą promocję. Za zwycięstwo zdobywców Pucharu Polski można otrzymać freebet 250 zł.

Promocna Betfan na mecz Wisła - KF Llapi
Na zdjęciu: Promocna Betfan na mecz Wisła - KF Llapi
Betfan
Freebet 250 zł
Wisła Kraków wygra z KF Llapi w el. LE
  • Wisła Kraków rozpoczyna właśnie swoją przygodę z Ligą Europy
  • Betfan oferuje 250 zł bonusu za wygraną wiślaków z KF Llapi
  • Skorzystanie z promocji gwarantuje Ci kod promocyjny GOAL

Freebet 250 zł od Betfana za zwycięstwo Wisły Kraków z KF Llapi

Z okazji nadchodzącego spotkanie Wisła Kraków – KF Llapi Betfan umieścił w swojej ofercie niezwykle interesującą ofertę. W jej ramach można zgarnąć 250 zł w formie freebetu.

Warunkiem udziału w akcji specjalnej Betfan j jest rejestracja konta z kodem promocyjnym GOAL oraz spełnienie paru niezbyt skomplikowanych wymogów, które nieco szerzej wyjaśniamy w kolejnym akapicie.

Promocja w Betfan na mecz Wisła – KF Llapi

Jak odebrać ten bonus?

  1. Kliknij w jeden z dostępnych bannerów bądź wejdź w niniejszy link.
  2. Zarejestruj konto w Befan z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie wynoszącej dokładnie 25 zł.
  4. Postaw premierowy kupon SOLO lub AKO za równe 25 zł, na którym znajdzie się dowolny typ z oferty przedmeczowej na Wisła Kraków – KF Llapi.
  5. Kurs minimalny kuponu to 2.00.
  6. Kupon musi zostać rozliczony do godz. 23:59 w dniu 11.07.2024.
  7. Jeżeli Wisła zwycięży, to otrzymasz freebet 250 zł.

Czy Wisła wygra z KF Llapi?

Pokonanie w wielkim finale Pogoni Szczecin (2:1) i tym samym zdobycie swojego piątego Pucharu Polski w klubowej historii przez Wisłę Kraków było ogromnym szokiem nie tylko dla fanów Białej Gwiazdy, ale także dla wszystkich sympatyków futbolu w Polsce. Szczecinianie byli wyraźnymi faworytami, ale z dużo lepszej strony w dogrywce pokazali się gracze ze stolicy Małopolski i to oni sięgnęli po to prestiżowe trofeum.

Teraz po nieco ponad dwóch miesiącach od tego wydarzenia Wisła będzie starała się zaistnieć w Europie i przynajmniej wedle opinii różnej maści ekspertów ma dość spore szanse na dobry wynik w starciu z KF Llapi.

Mateusz Adamek
Mateusz
Betfan
Freebet 250 zł
Wygrana Wisły z KF Llapi

Znając charaktery piłkarzy z Kosowa, łatwo wiślakom o wygraną nie będzie. Miejmy jednak nadzieję, że Kazimierz Moskal dostatecznie ich zmotywuje. Wszak odpadnięcie z eliminacji do Ligi Europy już w 1. rundzie byłoby sporym wstydem, a tego przecież wszyscy skupieni wokół Białej Gwiazdy chcą uniknąć.

Warunki bonusu Betfan za wygraną Wisły z KF Llapi

Warto pamiętać już na wstępie, że uprawnieni do odbioru bonusu za zwycięstwo Wisły nad KF Llapi będą tylko nowi gracze Betfana, którzy założą konto z kodem GOAL i wykonają parę prostych kroków, o których co nieco wspomnieliśmy powyżej.

Freebet możesz wykorzystać na dowolnym kuponie. Twoja ewentualna wygrana zostanie jednak pomniejszona o kwotę darmowego zakładu. Z tej promocji możesz “wycisnąć” maksymalnie 1700 zł.

Jak znaleźć ten bonus?

To, że jesteś już na tej stronie to bardzo dobry znak. Teraz pozostaje Ci tylko wejść w jeden z dostępnych linków bądź też kliknąć w dedykowany banner. Ot cała filozofia.

Komentarze