Szwajcaria – Niemcy: freebet 250 zł za gola Niemców w ostatnim meczu w grupie

W 3. kolejce fazy grupowej Euro 2024 odbędzie się spotkanie Szwajcaria - Niemcy. Betfan przygotował freebet 250 zł za gola Niemców.

Szwajcaria - Niemcy: Freebet 250 zł w Betfan
Betfan Na zdjęciu: Szwajcaria - Niemcy: Freebet 250 zł w Betfan
Betfan
Freebet 250 zł
Niemcy strzelą gola ze Szwajcarią
 • Niemcy zagrają ze Szwajcarią w 3. kolejce fazy grupowej Euro 2024
 • Betfan oferuje freebet 250 zł za przynajmniej jednego gola Niemiec
 • Skorzystanie z promocji gwarantuje ci kod promocyjny GOAL

Szwajcaria – Niemcy: Freebet 250 zł za gola Niemiec w Betfan

Na niedzielny mecz Euro 2024 Szwajcaria – Niemcy Betfan przygotował specjalną promocję, dzięki której można zgarnąć freebet o wartości aż 250 zł za gola ekipy Juliana Nagelsmanna. Podstawowym warunkiem jest obstawienie dowolnego zakładu z oferty przedmeczowej oraz rejestracja w Betfan z naszym kodem promocyjnym GOAL.

Operatorzy bardzo intensywnie działają podczas mistrzostw Europy. Wszystkie najważniejsze informacje o ich ofertach znajdziesz w naszym tekście: Bonusy i promocje bukmacherskie na Euro 2024.

Szwajcaria - Niemcy: Freebet 250 zł w Betfan

Jak odebrać ten bonus?

 1. Zarejestruj konto w Betfan z kodem promocyjnym GOAL lub kliknij w powyższy banner
 2. W procesie rejestracji zaakceptuj zgody marketingowe
 3. Wpłać do depozytu dokładnie 30 zł
 4. Zagraj pierwszy kupon SOLO lub AKO zawierający zakład przedmeczowy (prematch) na dowolne zdarzenie z meczu Szwajcaria – Niemcy
 5. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 30 zł
 6. Łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00
 7. Kupon musi zostać rozliczony do 23.06.2024 do godziny 23:59.
 8. Jeżeli Niemcy strzelą gola, otrzymasz freebet w wysokości 250 zł

Czy Niemcy strzelą gola Szwajcarii?

Reprezentacja Niemiec od początku Euro 2024 imponuje wysoką formą. Na inaugurację gospodarze turnieju wygrali aż 5:1 ze Szkocją, a następnie z łatwością rozprawili się z Węgrami, zwyciężając 2:0.

Jakub Boroń
Jakub
Betfan
Freebet 250 zł
Gol reprezentacji Niemiec

Moim zdaniem Niemcy zdobędą przynajmniej jednego gola ze Szwajcarią, ponieważ muszą podejść do tego spotkania na pełnej koncentracji. Julian Nagelsmann na pewno nie odpuści zdobycia punktów ze względu na to, że ewentualna porażka pozbawi ich pierwszego miejsca w grupie A.

Warunki bonusu Betfan za gola Niemiec w meczu ze Szwajcarią

Najważniejsza informacja jest taka, że bonus 250 zł za gola Niemiec w meczu ze Szwajcarią będą mogli zdobyć tylko nowi gracze Betfan, którzy zarejestrują się z kodem GOAL i spełnią wcześniej podane kroki. Przede wszystkim należy dokonać wpłaty 30 zł i postawić kupon SOLO lub AKO za taką samą stawkę na dowolne zdarzenie z oferty przedmeczowej.

Za freebet możesz zagrać na dowolnym kuponie. Bukmacher zaznacza, że wygrana zostanie pomniejszona o kwotę freebetu, a maksymalnie gracz może otrzymać 1700 zł jako zysk z zakładu.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli już jesteś na naszej stronie, to znaczy, że dobrze trafiłeś i znalazłeś bonus Betfan. Teraz wystarczy, że klikniesz w jeden z linków lub bannerów w tym artykule i w ten sposób zyskasz możliwość udziału w promocji na mecz Szwajcaria – Niemcy.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze