Superbet. Francja – Kanada. 200 zł bonusu za wygraną Trójkolorowych

Francja Kanada w Superbet
Superbet Na zdjęciu: Francja Kanada w Superbet

W niedzielę (9 czerwca) Francja zagra z Kanadą w ostatnim sprawdzianie przed Euro 2024. Superbet oferuje bonus 200 zł za wygraną Trójkolorowych.

Superbet
Bonus 200 zł za wygraną Francji z Kanadą
  • Standardowy kurs na wygraną Francji z Kanadą to około 1.20
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz obstawić zwycięstwo Trójkolorowych po kursie 100.00
  • Wystarczy kilka szybkich kliknięć i rejestracja z kodem GOAL, żeby skorzystać z oferty

200 zł bonusu od Superbet za wygraną Francji z Kanadą

Na zbliżający się mecz towarzyski Francja- Kanada Superbet przygotował ciekawą promocję, która umożliwia zgarnięcie bonusu 200 zł za obstawienie wygranej gospodarzy. W tym miejscu zapraszamy do sprawdzenia naszego Poradniku Typera, który zawiera wszelkie niezbędne informacje o bukmacherce. Znajdziesz w nim ciekawe wskazówki, które pozwolą na skuteczniejsze obstawianie.

Z oferty bonusowej na mecz Francuzów możesz skorzystać, rejestrując konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Francji z Kanadą
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 200 zł

Czy Francja wygra w meczu z Kanadą?

Reprezentacja Francji szlifuje formę przed rozpoczęciem Euro 2024, na którym zmierzy się m.in. z Polską. W drugim sprawdzianie Mbappe i spółka zagrają z Kanadą.

Jakub Boroń
Jakub
Superbet
100.00
Francja wygra z Kanadą

Co ciekawe, będzie to dopiero drugie w historii spotkanie obu drużyn. Pierwsze odbyło się w 1986 roku i wówczas Francuzi wygrali 1:0. Tym razem można się spodziewać zdecydowanie wyższego wyniku.

Reprezentacja Francji dysponuje zdecydowanie silniejszą kadrą i trudno oczekiwać innego wyniku, niż wygrana Trójkolorowych. Didier Deschamps oczekuje od swoich podopiecznych pewnego zwycięstwa, które poprawi morale drużyny przed Euro 2024.

Warunki bonusu Superbet na wygraną Francji z Kanadą

Bonus 200 zł za wygraną Francji będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet jest ofertą dla czytelników Goal.pl. Teraz wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów i wówczas masz możliwość skorzystania z promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze