PZBuk bonus powitalny maj 2024

PZBuk od kilku lat próbuje podbijać polski rynek. Oferuje ciekawy wachlarz promocji i niezłą aplikację mobilną. Polskie Zakłady Bukmacherskie, bo tak brzmi pełna nazwa tego legalnego bukmachera, mają dla nowych graczy atrakcyjny bonus powitalny w postaci darmowego zakładu bez wymagań obrotowych.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

PZBuk Kod Promocyjny

Bonus freebet na start 250 zł:

250 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Bonus na start w PZBuk – jakiego kodu użyć?

Kod promocyjny PZBuk nie jest już niezbędny, by odebrać najwyższy bonus powitalny o wartości 250 zł. W poniższej tabeli znajdziesz wszystkie informacje na temat tego jaki bonus otrzymasz.

Kod promocyjny PZBuknie jest wymagany
Bonus na start Do 250 zł
Rodzaj bonusuFreebet
Ostatnia aktualizacjamaj 2024

Spis treści:

PZBuk bonus powitalny

W zakładach bukmacherskich, czy to na świecie, czy w Polsce – w tym także u bukmachera PZBuk – bonus powitalny jest czymś normalnym. Ma on zachęcić klientów do rejestracji właśnie na konkretnej stronie. Bukmacherzy konkurują pomiędzy sobą. Proponują graczom co rusz nowe oferty powitalne, czy nawet przebijając kwotami konkurencję.

Najczęstsze oferty to darmowe zakłady lub cashback. Jednak w przypadku zakładów bukmacherskich w Polsce, jak na przykład STS, bonus nie jest najistotniejszą rzeczą. Bardzo ważne są też warunki obrotu, a te u bukmachera PZBuk są bardzo przystępne. Jak zatem prezentuje się w bonus powitalny? Przedstawiamy też, jakie są warunki obrotu bonusu w przypadku PZBuk.

W zakładach bukmacherskich PZBuk bonus na start to darmowy zakład. W ramach promocji powitalnej możesz otrzymać 250 złotych jako freebet. Bukmacher nie wymaga żadnego dodatkowego obrotu. Jedyne co musisz zrobić, to wykorzystać darmowy zakład na kupon z min. 2 zdarzeniami i kursem 2.00.

bonus powitalny pzbuk

Aby wziąć udział w promocji powitalnej musisz zarejestrować się jako nowy klient. Trzeba też potwierdzić rejestrację i dokonać pierwszego depozytu. Od niego zależy, jaki bonus od PZBuk otrzymasz. Minimalna wpłata kwalifikująca się do oferty powitalnej to 50 zł i gwarantuje ona odbiór freebetu o tej samej wartości. Gracz może równie dobrze wpłacić 100 zł, 150 zł, 200 zł lub 250 zł i w każdym przypadku darmowy zakład bonusowy będzie odpowiadał kwocie depozytu.

Kwota wpłatyWartość bonusu
50 zł – 99 zł50 zł
100 zł – 149 zł100 zł
150 zł – 199 zł150 zł
200 zł – 249 zł200 zł
250 zł i więcej250 zł

W PZBuk możesz otrzymać freebet maksymalnie do 250 zł. Jak widzisz, najbardziej opłaca się depozyt o wyższej wartości przy 1. wpłacie, ponieważ równa się on wtedy z najwyższym bonusem powitalnym. Darmowy zakład będzie stanowić dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty należy zagrać kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, którego kurs całkowity wyniesie co najmniej 3.00. Niezależnie od tego, czy będzie on rozliczony jako wygrany czy też przegrany, gracz otrzymuje bonus w postaci freebetu. Może on zostać wykorzystany na dowolne kupony, zawierające 2 zdarzenia i mające kurs 2.00 lub wyższy.

To bardzo prosta oferta, która na pewno przypadnie do gustu nowym graczom, ze względu na swoje proste wymagania. Doświadczeni typerzy też chętnie skorzystają z możliwości otrzymania dodatkowych środków, które można wykorzystać przy obstawianiu. Bonus powitalny w PZBuk jest zatem bardzo dobrze skonstruowany. Być może w kolejnych miesiącach nastąpi jego rozszerzenie, a bukmacher zaproponuje dodatkowy cashback lub klasyczny bonus od depozytu.

Promocje w PZBuk

W przypadku bukmachera PZBuk bonus na start, to nie wszystko, na co możesz liczyć. Bonus przysługuje Ci za dokonanie pierwszego depozytu. Jeśli jednak rozpoczniesz obstawianie, to czekają na Ciebie kolejne, ciekawe promocje. Jakie jeszcze niespodzianki przygotował ten bukmacher? Promocje, które aktualnie możesz znaleźć na jego stronie opisaliśmy poniżej.

Inne promocje

 • ZAKŁADY KARDIO – w przypadku bukmachera PZBuk bonus ten dotyczy tylko i wyłącznie graczy mobilnych. Obstawiając w aplikacji mobilnej, będziesz miał dostęp do specjalnych zakładów na żywo. W ich ramach możliwe jest postawienie zakładów na trzy przedziały czasowe. Każdy z nich to większa wygrana.
 • KOMBO+ – Firma PZBuk chce zaoferować swoim stałym klientom bardziej interesujące promocje, dlatego wprowadza nową ofertę nazywaną Kombo+. Oferta ta polega na łączeniu różnych dyscyplin sportowych oraz dodawaniu kolejnych wydarzeń na kupon zakładów. Dzięki temu, jeśli dodamy więcej wydarzeń na kupon, nasza wygrana może wzrosnąć nawet o 100%. Im więcej wydarzeń na kuponie, tym większy bonus otrzymamy od bukmachera. Na przykład przy trzech wydarzeniach bonus wynosi 3%, przy czterech już 7%, a przy pięciu to aż 10%. Jeśli na kuponie zdecydujemy się umieścić przynajmniej dwadzieścia wydarzeń, to nasza wygrana zwiększy się o 100%.
 • MEGA KURS – PZBuk codziennie wystawia podwyższony kurs na wybrane zdarzenie. Takie rozgrywki są oznaczone specjalnym banerem. Bukmacher szczegółowo wyjaśnia zasady skorzystania z Mega Kursu na swojej stronie internetowej.

W żadnej z wyżej wymienionych promocji PZBuk obrót bonusem nie jest konieczny. Chyba że grasz za środki otrzymane w ramach oferty PZBuk – bonus na start. Wówczas odsyłamy na sam koniec artykułu – sprawdzisz tam, jakie są w PZBuk warunki obrotu bonusu powitalnego.

bonus na start od pzbuk

Sklep PZBuk

Ciekawą ofertą dla graczy jest również Sklep PZBuk. W sklepie zbiera się punkty lojalnościowe, które w późniejszym czasie wymienisz na nagrody. Wśród wspomnianych nagród wyróżnić można darmowe zakłady, doładowania, czy kolejny, dostarczony przez PZBuk bonus. Za co się otrzymuje punkty? Rejestracja profilu, regularnie logowanie się do konta, potwierdzenie tożsamości, zawieranie zakładów, wpłaty oraz wypłaty. Już za samą rejestrację i zweryfikowanie tożsamości otrzymasz od bukmachera PZBuk 500 punktów lojalnościowych. Dla przykładu najciekawsze “produkty” w sklepie kosztują odpowiednio:

 • Darmowe doładowanie 500 złotych – 350 000 punktów
 • Darmowe doładowanie 200 złotych – 200 000 punktów
 • Darmowy zakład 50 złotych – 52 000 punktów
 • Bonus 50 złotych od depozytu – 10 000 punktów

Odwiedź nasz Poradnik Typera i dowiedz się więcej o bukmacherach:

Jak odebrać bonus w PZBuk?

Co zrobić, aby otrzymać bonus PZBuk? Aby otrzymać freebet 250 zł, musisz:

 • Dokonać 1. wpłaty o wartości min. 250 zł,
 • Postawić pierwszy zakład za całość wpłaconej kwoty,
 • Kupon powinien zawierać co najmniej 3 zdarzenia,
 • Min. kurs całkowity kuponu powinien wynosić 3.00.

W grę wchodzą zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo, więc gracze mają olbrzymie pole do popisu. Możesz zatem cieszyć się z pełnej oferty zakładów bukmachera PZBuk. Bonus powitalny otrzymasz niezależnie od tego, czy Twój kupon okaże się wygrany czy przegrany. Freebet w obydwu przypadkach po prostu zostanie od razu przypisany do Twojego konta gracza.

Warunki obrotu bonusu w PZBuk

Właściwie nie trzeba się przejmować dodatkowymi warunkami obrotowymi w PZBuk. Bukmacher oficjalnie wymaga, żeby przyznany freebet został wykorzystany na kupony z co najmniej 2 zdarzeniami i kursem całkowitym 2.00 lub wyższym. W praktyce nie są to wygórowane wymagania i chyba każdy gracz sobie łatwo poradzi z ich spełnieniem. Oczywiście po wykorzystaniu freebetu, ewentualna wygrana będzie więc od razu gotowa do wypłaty.

Po spełnieniu powyższych warunków, bonus na start przejdzie z salda bonusowego na Twoje saldo gracza. Pieniądze będą dostępne do natychmiastowej wypłaty, za pośrednictwem szybkich przelewów. Pamiętaj, że w celu wypłacenia środków musisz posiadać zweryfikowaną tożsamość. Jak to zrobić, znajdziesz na naszej stronie. W ten sposób wykorzystasz podstawową ofertę powitalną.

Bonus powitalny możesz wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo. W PZBuk dostępny jest dla Ciebie także dział sportów wirtualnych, czy eSport – jeżeli podążasz za nowymi trendami i interesujesz się e-gamingiem. Możesz postawić zakład pojedynczy jak również zakład wielokrotny.

Oferta zakładów w PZBuk

Wiesz już, co zrobić z otrzymanymi środkami w PZBuk, jak zagrać za bonus, prawda? A czy wiesz, jakie dyscypliny sportu wybrać? Na stronach bukmachera znajdziesz dość spory wachlarz sportów do wyboru. Jest piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna i żużel. Zakłady sportowe możesz stawiać też na inne, mniej popularne dyscypliny, jak unihokej, czy rzutki.

W PZBuk znajdziesz także rodzime rozgrywki. Bukmacher docenił przede wszystkich najbardziej popularną dyscyplinę, jaką jest piłka nożna. W PZBuk dostępna jest Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga, Liga Mistrzów i Liga Europy. Obstawiać można też niższe klasy rozgrywkowe. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że będziesz miał możliwość postawienia na swoją ulubioną drużynę, kto wie, czy nie z rodzinnego miasta. Rodzime ligi znajdziesz również w takich dyscyplinach, jak chociażby siatkówka, czy piłka ręczna.

Program lojalnościowy PZBuk

U bukmachera PZBuk dostępny jest jeszcze program lojalnościowy, który pozwoli odebrać dodatkowe nagrody w Sklepie Gracza. Regularnie można zdobywać punkty lojalnościowe, które typerzy otrzymują za rejestrację, logowanie i obstawianie zakładów bukmacherskich. Po uzbieraniu określonej sumy punktów, można je wymienić na dodatkowe bonusy w postaci cashbacków czy darmowych doładowań konta.

PZBuk – Polskie Zakłady Bukmacherskie

Jak już wspomnieliśmy PZBuk to skrót od nazwy Polskie Zakłady Bukmacherskie. Firma PZBuk jest zarządzana przez Cherry Online Polska. Jest to członek międzynarodowej firmy oferującej zakłady sportowe na całym świecie. W Polsce jest to legalny bukmacher z pozwoleniem Ministerstwa Finansów. Firma oferuje tylko zakłady bukmacherskie online. Nie prowadzi działalności w punktach stacjonarnych.

Bukmacher PZBuk działa w naszym kraju od 2018 roku. Stale próbuje zdobywać rynek i poszerzać bazę klientów. Bonusy bukmacherskie, łatwa rejestracja konta oraz program lojalnościowy to niektóre zalety bukmachera.

PZBuk kod bonusowy

Kody promocyjne zawsze dają ciekawe promocje bukmacherskie. Tak samo jest w przypadku kodu bonusowego PZBuk, który nie jest już wymagany przez tego bukmachera. PZBuk po rejestracji konta oferuje freebet do 250 zł i bardzo proste warunki bonusowe. Warto zatem rozważyć założenie konta u tego operatora.

PZBuk

Aż do 250 zł

Bonus freebet na start 250 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Co daje bonus startowy w PZBuk?

Bonus na start w PZBuk to darmowy zakład o wartości 250 złotych. Pozwala więc odebrać dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie po dokonaniu 1. wpłaty i postawieniu pierwszego kuponu, spełniającego wymagania bukmachera PZBuk. Bonus dostępny jest dla nowych graczy, którzy założą konto u tego operatora. Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBuk) to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. Gra na stronie tego bukmachera oraz w aplikacji mobilnej jest zupełnie legalna.

PZBuk bonus na start FAQ – najczęściej zadawane pytania

Bonus powitalny w PZBuk – czy istnieje?

Tak. Bonus na start w PZBuk jest dostępny dla nowych graczy. Bonus powitalny PZBuk to freebet, czyli darmowy zakład o wartości 250 zł.

Co daje bonus startowy w PZBuk?

Bonus na start u tego bukmachera daje możliwość odebrania freebetu w postaci 250 zł. Dodatkowo jest on wolny od dodatkowych wymagań obrotowych, więc wystarczy raz wykorzystać darmowy zakład, a wygrana będzie gotowa do wypłaty.