PZBuk bonus powitalny styczeń 2023

PZBuk dość odważnie wszedł w świat zakładów bukmacherskich. Polskie Zakłady Bukmacherskie, bo tak brzmi jego pełna nazwa, oferuje zakłady sportowe w Polsce już od 2018 roku. Nowi gracze tego legalnego bukmachera mogą teraz odebrać atrakcyjny bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka i darmowego zakładu.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Cashback do 1000zł i darmowy zakład 50zł
Międzynarodowy bukmacher
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Bonus na start w PZBuk – jakiego kodu użyć?

Kod promocyjny PZBuk nie jest już niezbędny, by odebrać najwyższy bonus powitalny o wartości 1050 zł. W poniższej tabeli znajdziesz wszystkie informacje na temat tego jakie bonusy otrzymasz.

Kod promocyjny PZBuknie jest wymagany
Freebet50 zł
Cashback1000 zł
Ostatnia aktualizacjastyczeń 2023

Spis treści:

PZBuk bonus powitalny

W zakładach bukmacherskich, czy to na świecie, czy w Polsce – w tym także u bukmachera PZBuk – bonus powitalny jest czymś normalnym. Ma on zachęcić klientów do rejestracji właśnie na konkretnej stronie. Bukmacherzy konkurują pomiędzy sobą. Proponują graczom co rusz nowe oferty powitalne, czy nawet przebijając kwotami konkurencję.

Najczęstsze oferty to darmowe zakłady lub cashback. Jednak w przypadku zakładów bukmacherskich w Polsce, jak na przykład STS, PZBuk bonus nie jest najistotniejszą rzeczą. Bardzo ważne są też warunki obrotu. Jak zatem prezentuje się w PZBuk bonus? Przedstawiamy też, jakie są w przypadku PZBuk warunki obrotu bonusu.

W zakładach bukmacherski PZBuk bonus na start to darmowy zakład. W ramach promocji powitalnej możesz otrzymać w PZBuk 1000 złotych jako cashback. Jakie są w PZBuk warunki obrotu bonusem? Taką informację znajdziesz na końcu naszego artykułu. Pamiętaj jednak aby podać PZBuk kod bonusowy podczas rejestracji.

Aby wziąć udział w promocji powitalnej musisz zarejestrować się jako nowy klient. Trzeba też potwierdzić rejestrację i dokonać pierwszego depozytu. Następnie trzeba zagrać kupon wielokrotny z każdym zdarzeniem po kursie 1.4 lub wyższym. W przypadku przegranego zakładu na Twoje konto wróci do 1000zł! Zwrot następuje zawsze za pierwszy zakład rozliczony jako przegrany i ma formę darmowego zakładu z wygranymi zwolnionymi z wymogów obrotu.

W PZBuk otrzymasz też darmowy zakład o wartości 50 zł za dokonanie wpłaty min. 50 zł. Oczywiście bukmacher, oprócz oferty powitalnej, przygotował dla Ciebie sporo innych promocji. Ale o tym opowiemy Ci już za chwilę.

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie PZBukAplikacja mobilna PZBuk
Bonus powitalny PZBukPZBuk freebet
Rejestracja w PZBukKod bonusowy PZBuk
Wypłata w PZBukPZBuk zakłady na żywo
Esport w PZBukSporty wirtualne w PZBuk

Promocje w PZBuk

W przypadku bukmachera PZBuk bonus na start, to nie wszystko, na co możesz liczyć. W PZBuk bonus przysługuje Ci za dokonanie pierwszego depozytu. Jeśli jednak rozpoczniesz obstawianie, to czekają na Ciebie kolejne, ciekawe promocje. Jakie jeszcze niespodzianki przygotował PZBuk? Promocje, które aktualnie możesz znaleźć na jego stronie opisaliśmy poniżej. Czy są darmowe zakłady, program lojalnościowy? Jakie są dobre strony bukmachera PZBuk?

Inne promocje

  • ZAKŁADY KARDIO – w przypadku bukmachera PZBuk bonus ten dotyczy tylko i wyłącznie graczy mobilnych. Obstawiając w aplikacji mobilnej, będziesz miał dostęp do specjalnych zakładów na żywo. W ich ramach możliwe jest postawienie zakładów na trzy przedziały czasowe. Każdy z nich to większa wygrana.
  • KOMBODOŁADOWANIE – na stronie PZBuk promocje związane z Kombodoładowaniami obowiązują zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Dzięki tej ofercie masz możliwość podnieść swoją potencjalną wygraną – w przypadku kuponów akumulowanych. Im więcej zdarzeń – tym wyższy bonus. Dwa zdarzenia na jednym kuponie powiększają wygraną o 2%, a w przypadku 11+ zdarzeń jest to już 15% bonusu.

Kombodoładowanie dostępne jest dla wybranych zakładów piłki nożnej oraz eSportu.

  • KOMBORAKIETA – to kolejna z ofert PZBuk, która przeznaczona jest dla kuponów AKO (aplikacja mobilna, strona internetowa). Tym razem jednak zakres spotkań dotyczy tenisa ziemnego, a bonusy są nieco wyższe, niż w KOMBODOŁADOWANIU.

W żadnej z wyżej wymienionych promocji PZBuk obrót bonusem nie jest konieczny. Chyba że grasz za środki otrzymane w ramach oferty PZBuk – bonus na start. Wówczas odsyłamy na sam koniec artykułu – sprawdzisz tam, jakie są w PZBuk warunki obrotu bonusu powitalnego.

Sklep PZBuk

Ciekawą ofertą dla graczy jest również Sklep PZBuk. W sklepie zbiera się punkty lojalnościowe, które w późniejszym czasie wymienisz na nagrody. Wśród wspomnianych nagród wyróżnić można darmowe zakłady, doładowania, czy kolejny, dostarczony przez PZBuk bonus. Za co się otrzymuje punkty? Rejestracja konta, regularnie logowanie się do konta, potwierdzenie tożsamości, zawieranie zakładów, wpłaty oraz wypłaty. Już za samą rejestrację i zweryfikowanie tożsamości otrzymasz od bukmachera PZBuk 1000 punktów lojalnościowych. Dla przykładu najciekawsze “produkty” w sklepie kosztują odpowiednio:

  • Darmowe doładowanie 500 złotych – 350 000 punktów
  • Darmowe doładowanie 200 złotych – 200 000 punktów
  • Darmowy zakład 50 złotych – 70 000 punktów
  • Bonus 50 złotych od depozytu – 10 000 punktów

Odwiedź nasz Poradnik Typera i dowiedz się więcej o bukmacherach:

Jak zagrać za bonus w PZBuk?

Co zrobić, gdy już otrzymasz bonus PZBuk? Jak zagrać za bonus dla nowych graczy? Otóż to nic skomplikowanego. Aby otrzymać zwrot cashback do 1000 zł, musisz postawić kupon wielokrotny, na którym każde zdarzenie będzie miało kurs min. 1.4. W przypadku przegranego zakładu, na Twoje konto wróci do 1000 zł w formie darmowego zakładu, który możesz wykorzystać na kolejne zakłady przedmeczowe lub zakłady na żywo. Pamiętaj rejestrując konto podaj kod rejestracyjny GOALBET, by otrzymać dodatkowo darmowy zakład o wartości 20 zł.

Możesz zatem cieszyć się z pełnej oferty zakładów bukmachera PZBuk. Bonus powitalny możesz wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo. Dostępny jest dla Ciebie także dział sportów wirtualnych, czy eSport – jeżeli podążasz za nowymi trendami i interesujesz się e-gamingiem. Możesz postawić zakład pojedynczy jak również zakład wielokrotny. Brzmi kusząco?

Wiesz już, co zrobić z otrzymanymi środkami w PZBuk, jak zagrać za bonus, prawda? A czy wiesz, jakie dyscypliny sportu wybrać? Na stronach bukmachera znajdziesz dość spory wachlarz sportów do wyboru. Jest piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna i żużel. Zakłady sportowe możesz stawiać też na inne, mniej popularne sporty, jak chociażby unihokej, czy rzutki.

W PZBuk znajdziesz także rodzime rozgrywki. Bukmacher docenił przede wszystkich najbardziej popularną dyscyplinę, jaką jest piłka nożna. W PZBuk dostępna jest Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga, Liga Mistrzów i Liga Europy. Obstawiać można też niższe klasy rozgrywkowe. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że będziesz miał możliwość postawienia na swoją ulubioną drużynę, kto wie, czy nie z rodzinnego miasta. Rodzime ligi znajdziesz również w takich dyscyplinach, jak chociażby siatkówka, czy piłka ręczna.

Warunki obrotu bonusu w PZBuk

Przy pytaniu dotyczącym PZBuk, jak zagrać za bonus musimy także wyjaśnić Ci kwestię, jak postrzega bukmacher PZBuk warunki obrotu bonusem. Czy to standardowa praktyka w branży bukmacherskiej?

Zacznijmy od stwierdzenia, że tak. Każdy bukmacher, tak jak i PZBuk bonus powitalny przyznaje z blokadą jego natychmiastowej wypłaty. Dzieje się tak, by ograniczyć ryzyko szybkiego odpływu graczy. Wyobrażasz sobie, by bukmacher, jak na przykład PZBuk bonus na start w przykładowej kwocie 1000 złotych przekazał bez limitów? Wówczas gracze wzięliby pieniądze i poszli “dalej”. Jednak w przypadku tej oferty powitalnej, PZBuk miło nas zaskoczył.

Jak zatem wyglądają w PZBuk warunki obrotu bonusem? Wspomnieliśmy już, że cashback nie jest objęty warunkiem obrotu. Wymagane jest jedynie by zakład był wielokrotny z kursem co najmniej 1.40 na każde zdarzenie.

Program lojalnościowy PZBuk

Po spełnieniu tych warunków bonus na start przejdzie z salda bonusowego na Twoje saldo gracza. Pieniądze będą dostępne do natychmiastowej wypłaty, za pośrednictwem szybkich przelewów. Pamiętaj, że w celu wypłacenia środków musisz posiadać zweryfikowaną tożsamość. Jak to zrobić, znajdziesz na naszej stronie. W ten sposób wykorzystasz podstawową ofertę powitalną.

PZBuk – Polskie Zakłady Bukmacherskie

Jak już wspomnieliśmy PZBuk to skrót od nazwy Polskie Zakłady Bukmacherskie. Firma PZBuk jest zarządzana przez Cherry Online Polska. Jest to członek międzynarodowej firmy oferującej zakłady sportowe na całym świecie. W Polsce jest to legalny bukmacher z pozwoleniem Ministerstwa Finansów. Firma oferuje tylko zakłady bukmacherskie online. Nie prowadzi działalności w punktach stacjonarnych.

Bukmacher PZBuk to w miarę nowy legalny bukmacher w naszym kraju. Szybko jednak zdobywa rynek bukmacherski. Bonusy bukmacherskie, łatwa rejestracja konta oraz program lojalnościowy to niektóre zalety bukmachera.

PZBuk kod bonusowy

Kody promocyjne zawsze dają ciekawe promocje bukmacherskie. Forbet kod promocyjny czy Totolotek kod promocyjny to szansa na zdobycie bonusu za rejestrację. Tak samo było w przypadku kodu bonusowego PZBuk, który nie jest już wymagany przez tego bukmachera. PZBuk po rejestracji konta oferuje cashback do 1000 zł i kolejne 50 zł otrzymasz w formie darmowego zakładu, który odbierzesz za wpłatę min. 50 zł.

PZBuk

Aż do 1050 zł

Cashback do 1000zł i darmowy zakład 50zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Co daje bonus startowy w PZBuk?

Bonus na start w PZBuk to cashback do 1000 zł od pierwszego depozytu oraz darmowy zakład o wartości 50 zł. Bonus dostępny jest dla nowych graczy, którzy założą konto u tego bukmachera. Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBuk) to legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów. Gra na stronie tego bukmachera oraz w aplikacji mobilnej jest zupełnie legalna.

PZBuk bonus na start FAQ – najczęściej zadawane pytania

Bonus powitalny w PZBuk – czy istnieje?

Tak. Bonus na start w PZBuk jest dostępny dla nowych graczy. Bonus powitalny PZBuk to cashback, czyli zwrot środków za pierwszy przegrany zakład oraz darmowy zakład za depozyt.

Co daje bonus startowy w PZBuk?

Bonus na start u tego bukmachera daje zwrot za przegranie pierwszego zakładu do kwoty 1000 zł. Dodatkowo w bonusie dostajemy darmowy zakład o wartości 50 zł. Cały pakiet powitalny PZBuk jest więc wart 1050 zł.