REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminPZBuk Bonus

PZBuk dość odważnie wszedł w świat zakładów bukmacherskich. Polskie Zakłady Bukmacherskie, bo tak brzmi jego pełna nazwa, są dostępne online dla graczy już dokładnie od roku. W ramach pierwszych urodzin na stronie PZBuk bonus dla nowych graczy jest teraz jeszcze bardziej atrakcyjny, a kod promocyjny GOALBET jest gotowy do użycia! Sprawdź jakie promocje czekają na Ciebie u tego bukmachera.Odbierz bonus
Bonus powitalny na start PZBuk


W zakładach bukmacherskich, czy to na świecie, czy w Polsce - w tym także u bukmachera PZBuk - bonus powitalny jest czymś normalnym. Ma on zachęcić klientów do rejestracji właśnie na konkretnej stronie. Firmy konkurują pomiędzy sobą, proponując graczom co rusz nowe oferty powitalne, czy nawet przebijając kwotami konkurencję. Jednak w przypadku zakładów w Polsce, jak na przykład STS, Fortuna, czy PZBuk bonus nie jest najistotniejszą rzeczą. Bardzo ważne są też warunki obrotu. Jak zatem prezentuje się w PZBuk bonus? Przedstawiamy też, jakie są w przypadku PZBuk warunki obrotu bonusu.

W zakładach bukmacherski PZBuk bonus na start to darmowy zakład. W ramach promocji powitalnej możesz otrzymać w PZBuk 50 złotych. Jakie są w PZBuk warunki obrotu bonusem? Taką informację znajdziesz na końcu naszego artykułu.

PZBuk bonus
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulaminAby wziąć udział w promocji powitalnej musisz zarejestrować się, potwierdzić rejestrację oraz zagrać kupon wielokrotny po kursie 2.0 lub wyższym za min. 50 zł.

W PZBuk darmowy zakład to oczywiście nie wszystko. Jeżeli podczas rejestracji podasz kod promocyjny, bukmacher nagrodzi Cię za to i otrzymasz aż 20 000 darmowych punktów lojalnościowych! Co prawda, nie podlegają one wymianie na gotówkę, ale możesz wykorzystać je w sklepie gracza wymieniając je na różne bonusy. Aby wziąć udział w tej ekskluzywnej promocji, jedyne co musisz zrobić, to wpisać podczas rejestracji, w odpowiednim miejscu, kod promocyjny PZBuk: GOALBET. Prawda, że brzmi to całkiem nieźle? Oczywiście bukmacher, oprócz oferty powitalnej, przygotował dla Ciebie sporo innych promocji, ale o tym opowiemy Ci już za chwilę.

Promocje w PZBuk


W przypadku bukmachera PZBuk bonus na start, to nie wszystko, na co możesz liczyć. W PZBuk bonus przysługuje Ci za dokonanie pierwszego depozytu. Jeśli jednak rozpoczniesz obstawianie, to czekają na Ciebie kolejne, ciekawe promocje. Jakie jeszcze niespodzianki przygotował PZBuk? Promocje, które aktualnie możesz znaleźć na jego stronie opisaliśmy poniżej.

Inne promocje

  • ZAKŁADY KARDIO - w przypadku bukmachera PZBuk bonus ten dotyczy tylko i wyłącznie graczy mobilnych. Obstawiając w aplikacji mobilnej, będziesz miał dostęp do specjalnych zakładów na żywo. W ich ramach możliwe jest postawienie zakładów na trzy przedziały czasowe. Każdy z nich to większa wygrana.
  • KOMBODOŁADOWANIE - na stronie PZBuk promocje związane z Kombodoładowaniami obowiązują zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Dzięki tej ofercie masz możliwość podnieść swoją potencjalną wygraną - w przypadku kuponów akumulowanych. Im więcej zdarzeń - tym wyższy bonus. Dwa zdarzenia na jednym kuponie powiększają wygraną o 2%, a w przypadku 11+ zdarzeń jest to już 15% bonusu.
  • Kombodoładowanie dostępne jest dla wybranych zakładów piłki nożnej oraz eSportu.
  • KOMBORAKIETA - to kolejna z ofert PZBuk, która przeznaczona jest dla kuponów AKO (aplikacja mobilna, strona internetowa). Tym razem jednak zakres spotkań dotyczy tenisa ziemnego, a bonusy są nieco wyższe, niż w KOMBODOŁADOWANIU.W żadnej z wyżej wymienionych promocji PZBuk obrót bonusem, czy przyznaną wyższą wygraną nie jest wymagany (chyba że grasz za środki otrzymane w ramach oferty PZBuk - bonus na start, wówczas odsyłamy na sam koniec artykułu - sprawdzisz tam, jakie są w PZBuk warunki obrotu bonusu powitalnego).

Ciekawą ofertą dla graczy jest również Sklep PZBuk. Masz możliwość zbierania punktów lojalnościowych, które w późniejszym czasie wymienisz na nagrody. Wśród wspomnianych nagród wyróżnić można freebety, darmowe doładowania, czy kolejny, dostarczony przez PZBuk bonus. Za co się otrzymuje punkty? Rejestracja konta, regularnie logowanie się do konta, potwierdzenie tożsamości, zawieranie zakładów, wpłaty oraz wypłaty. Już za samą rejestrację i zweryfikowanie tożsamości otrzymasz od bukmachera PZBuk 1000 punktów lojalnościowych. Dla przykładu najciekawsze “produkty” w sklepie kosztują odpowiednio:
  • Darmowe doładowanie 500 złotych - 350 000 punktów
  • Darmowe doładowanie 200 złotych - 200 000 punktów
  • Darmowy zakład 50 złotych - 70 000 punktów
  • Bonus 50 złotych od depozytu - 10 000 punktów

Pamiętaj, że jeżeli podczas rejestracji podasz w PZBuk kod promocyjny: GOALBET, otrzymasz aż 20 000 darmowych punktów!

Jak zagrać za bonus?


Co zrobić, gdy już otrzymasz bonus w PZBuk? Jak zagrać za bonus? Otóż to nic skomplikowanego. Jeżeli już założyłeś konto na stronie bukmachera i postawiłeś swój pierwszy zakład wielokrotny (za minimalną kwotę 50 zł, po kursie 2.00 lub wyższy), zaloguj się ponownie na swoje konto. Darmowy zakład będzie widoczny na kuponie gracza. Klikając na opcję “Wybierz aktywną promocję”, aktywujesz swój bonus. Możesz wykorzystać go na dowolny zakład wielokrotny z kursem min. 2.00.No i na koniec fantastyczna wiadomość. Bonus ten nie podlega żadnym warunkom obrotowych!

Możesz zatem cieszyć się z pełnej oferty zakładów bukmachera PZBuk. Bonus możesz wykorzystać na zakłady przedmeczowe, ofertę na żywo. Dostępny jest dla Ciebie także dział sportów wirtualnych, czy eSport - jeżeli podążasz za nowymi trendami i interesujesz się e-gamingiem. Brzmi kusząco?

Wiesz już, co zrobić z otrzymanymi środkami w PZBuk, jak zagrać za bonus, prawda? A czy wiesz, jakie dyscypliny sportu wybrać? Na stronach bukmachera znajdziesz dość spory wachlarz sportów do wyboru. Począwszy od piłki nożnej, siatkówki, piłki ręcznej, żużla, a kończąc na mniej popularnych sportach, jak chociażby unihokej, czy rzutki.

W PZBuk znajdziesz także rodzime rozgrywki. Bukmacher docenił przede wszystkich najbardziej popularną dyscyplinę, jaką jest piłka nożna. W PZBuk dostępna jest Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz niższe klasy rozgrywkowe. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że będziesz miał możliwość postawienia na swoją ulubioną drużynę, kto wie, czy nie z rodzinnego miasta. Rodzime ligi znajdziesz również w takich dyscyplinach, jak chociażby siatkówka, czy piłka ręczna.

Warunki obrotu


Przy pytaniu dotyczącym PZBuk, jak zagrać za bonus musimy także wyjaśnić Ci kwestię, jak postrzega bukmacher PZBuk warunki obrotu bonusem. Czy to standardowa praktyka w branży bukmacherskiej?
Zacznijmy od stwierdzenia, że tak. Każdy bukmacher, tak jak i PZBuk bonus powitalny przyznaje z blokadą jego natychmiastowej wypłaty. Dzieje się tak, by ograniczyć ryzyko szybkiego odpływu graczy. Wyobrażasz sobie, by bukmacher, jak na przykład PZBuk bonus na start w przykładowej kwocie 500 złotych przekazał bez limitów? Wówczas gracze wzięliby pieniądze i poszli “dalej”. Jednak w przypadku tej oferty powitalnej, PZBuk miło nas zaskoczył.

Jak zatem wyglądają w PZBuk warunki obrotu bonusem? Wspomnieliśmy już, że darmowy zakład nie jest objęty warunkiem obrotu. Jedyne co musisz zrobić, to wykorzystać go na zakłady wielokrotne po min. kursie 2.00. Wygrane obejmują wyłącznie kwotę ponad postawioną stawkę.

Po spełnieniu tych warunków bonus na start przejdzie z salda bonusowego na Twoje saldo gracza i pieniądze będą dostępne do natychmiastowej wypłaty, za pośrednictwem szybkich przelewów. Pamiętaj, że w celu wypłacenia środków musisz posiadać zweryfikowaną tożsamość. Jak to zrobić, znajdziesz na naszej stronie. W ten sposób wykorzystasz podstawową ofertę powitalną, ale nie zapomnij, że w PZBuk kod promocyjny jest już gotowy do użycia! Dlatego podczas rejestracji nie zapomnij wpisać go w odpowiednim miejscu w formularzu. Podając bukmacherowi kod: GOALBET, otrzymasz dodatkowo, aż 20 000 punktów lojalnościowych, które będziesz mógł wymienić na bonusy w sklepie gracza.


Graj w PZBuk