Portugalia – Francja: 400 zł bonusu w Superbet za celny strzał Kyliana Mbappe

Spotkanie Portugalii z Francją to jeden z prawdziwych hitów 1/4 finału Euro 2024. Szansę na zostanie gwiazdą tego meczu ma Kylian Mbappe. Superbet oferuje bonus 400 zł za celny strzał Francuza.

Superbet - legalny bukmacher
Na zdjęciu: Superbet - legalny bukmacher
  • Francuzi mierzą się z Portugalią w ramach 1/4 finału Euro 2024
  • Bukmacher Superbet oferuje aż 400 zł bonusu za celny strzał Kyliana Mbappe w tym meczu
  • Promocja jest dostępna wyłącznie z kodem GOAL
Superbet
200.00
Jeden celny strzał Kyliana Mbappe

400 zł bonusu za celny strzał Kyliana Mbappe w spotkaniu z Portugalią

Starcie Portugalii z reprezentacją Francji to jeden z czterech niezwykle ciekawych pojedynków ćwierćfinałowych podczas trwających piłkarskich mistrzostw Europy. W ofercie firmy Superbet pojawiła się niezwykle interesująca promocja związana z tym spotkaniem. W jej ramach można zgarnąć aż 400 zł bonusu za celny strzał Kyliana Mbappe. W tym miejscu zapraszamy także do sprawdzenia innych promocji bukmacherskich na Euro 2024.

Co zrobić, by być uprawnionym do odbioru nagrody? Sprawa jest banalnie prosta. Na początku wystarczy założyć konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL. Później bukmacher wymaga jeszcze wykonania paru innych niezbyt skomplikowanych czynności. Nieco więcej o tym w kolejnym akapicie.

Promocja w Superbet na celny strzał Mbappe w meczu z Portugalią

Jak odebrać ten bonus?

  1. Załóż konto z kodem promocyjnym GOAL oraz zaakceptuj wszelkie zgody marketingowe.
  2. Wpłać premierowy depozyt wynoszący co najmniej 50 zł.
  3. Obstaw pierwszy kupon typu SINGIEL, na którym znajdzie się zakład przedmeczowy na celny strzał Kyliana Mbappe w spotkaniu Portugalia – Francja.
  4. Stawka zakładu musi wynieść przynajmniej 2 zł.
  5. Jeśli dopisze Ci szczęście, to otrzymasz 400 zł w postaci bonusu.

Czy Kylian Mbappe odda celny strzał w starciu z reprezentacją Portugalii?

Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że Francuzi jak na razie nie poczynają sobie podczas Euro 2024 tak, jak wielu od nich oczekiwało. Co prawda Trójkolorowi nie zanotowali jeszcze żadnej porażki, ale na przestrzeni czterech meczów udało im się zdobyć raptem trzy gole. Jedno z tych trafień było autorstwa Kyliana Mbappe, a pozostałe dwie bramki były golami samobójczymi.

Superbet
200.00
K. Mbappe odda celny strzał z Portugalią

Kapitan Les Bleus wedle ogólnodostępnych statystyk oddał podczas trwających mistrzostw Europy aż 15 strzałów na bramkę drużyn przeciwnych. Podobnym lub też nieco lepszym osiągnięciem od 25-latka mogą pochwalić się jedynie Kai Havertz (15) oraz Romelu Lukaku (20 prób).

Sześć spośród wszystkich piętnastu uderzeń nowego gracza Realu Madryt było dotychczas strzałami celnymi. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że obie wymienione wartości lada chwila wzrosną. Jeśli ktoś ma bowiem poprowadzić srebrnych medalistów z Euro 2016 do kolejnego sukcesu na imprezie tej rangi, to naszym zdaniem będzie to właśnie wychowanek AS Bondy.

Warunki bonusu Superbet za celny strzał Kyliana Mbappe

Bonus 400 zł za celny strzał Kyliana Mbappe to promocja, z której skorzystać mogą tylko nowi klienci Superbet. Nagroda przypisywana jest do konta gracz na przestrzeni 72 godzin. Wcześniej bukmacher obliguje oczywiście do wykonania paru prostych kroków, o których już wspominaliśmy w niniejszym tekście.

Przed wypłatą przyznanego bonusu na rachunek bankowy należy dokonać trzykrotnego obrotu całością kwoty na zakładach z oferty przedmeczowej bądź live. Można tego dokonać zarówno na kuponach SOLO, jak i AKO. Ważne jest tylko to, by kurs ogólny kuponu wyniósł przynajmniej 1.91.

Co jeśli nie trafię typu na celny strzał Mbappe w spotkaniu z Portugalią?

Rejestracja z kodem GOAL w Superbet uprawnia do odblokowania zakładu bez ryzyka w pierwszym tygodniu gry u bukmachera. Jeśli więc Mbappe nie odda celnego strzału podczas boju z reprezentacją Portugalii, to Superbet dokona zwrotu przegranych środków na Twoje konto.

Jak znaleźć ten bonus?

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wejść w stosowny link lub też kliknąć w jeden z dostępnych bannerów. Opisywana oferta jest zarezerwowana wyłącznie dla czytelników portalu Goal.pl.

Komentarze