Polska zagra w finale Euro 2024? Oto przewidywania ekspertów

Reprezentacja Polski ma za sobą dwa udane mecze kontrolne przed Euro 2024. Czy drużynę Michała Probierza stać na sprawienie wielkiej niespodzianki? Sprawdzamy przewidywania ekspertów.

Robert Lewandowski
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Reprezentacja Polski na Euro 2024. Bukmacherzy bezlitośni

W minionych dniach reprezentacja Polski zanotowała dwa udane sprawdziany przed Euro 2024. Najpierw Biało-czerwoni pokonali 3:1 Ukrainę, a później zwyciężyli 2:1 z Turcją. Takie wyniki rozbudziły nadzieje kibiców, którzy liczą na to, że drużyna Michała Probierza powalczy o wyjście z piekielnie silnej grupy. Rywalami Polaków na wstępnym etapie będą Francja, Holandia i Austria.

POLECAMY TAKŻE

Pierwszy mecz Biało-czerwoni zagrają już w najbliższą niedzielę (16 czerwca) z Holendrami. Kilka dni do inauguracji turnieju to dobry moment na sprawdzenie przewidywań ekspertów.

W sieci pojawiają się żartobliwe głosy o tym, że Polacy jadą na Euro po złoty medal. Oczywiście jest to pokłosie dość udanych meczów sparingowych, ale jak wygląda sytuacja w rzeczywistości? No niestety, bukmacherzy szanse reprezentacji Polski oceniają bardzo mizernie. Według notowań drużyna Michała Probierza przystępuje do turnieju jako szósta najsłabsza kadra. Gorsze współczynniki mają tylko: Rumunia, Słowenia, Słowacja, Albania i Gruzja.

Euro 2024

Polska na Euro 2024

Betclic
50.00
Polska zagra w finale
Zagraj!
Betclic
16.00
Polska zagra w półfinale
Zagraj!
Betclic
5.00
Polska zagra w ćwierćfinale
Zagraj!

Przytoczone kursy pochodzą z dnia 11.06.2024 r.; oferta może ulec zmianie.

Domniemane prawdopodobieństwo na to, że Polska zagra w finale Euro 2024, oszacowano na zaledwie 2%. Na półfinał jest to około 6%, zaś na ćwierćfinał już 20%. Natomiast wielkie turnieje przynosiły różne niespodzianki, w 2004 roku triumfowała Grecja, a w 2016 w 1/2 finału zagrała Walia. Dlatego nie można skreślać szans Polaków, a szczególnie po ostatnich obiecujących meczach.

Warto poinformować, że rejestrując się w Betclic z kodem GOALPL, nowy użytkownik otrzyma zakład bez ryzyka 50 zł oraz grę bez podatku na wszystkie zakłady. Mecz otwarcia Euro 2024 w piątek (14 czerwca) o godzinie 21:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze