Polska – Austria: Michał Probierz w garniturze? Graj w Betfan i zgarnij 300 zł!

Polska zagra z Austrią w 2. kolejce fazy grupowej Euro 2024. Betfan oferuje bonus 300 zł za to, że Michał Probierz pojawi się na meczu w garniturze.

Polska Austria promocja w Betfan
Betfan Na zdjęciu: Polska Austria promocja w Betfan
Betfan
Freebet 300 zł
Michał Probierz w garniturze na meczu Polska – Austria
  • W piątkowe (21 czerwca) popołudnie kibice będą się emocjonować meczem Polska – Austria
  • Betfan oferuje bonus 300 zł za to, że Michał Probierz ponownie zasiądzie na ławce w szykownym garniturze
  • Skorzystanie z oferty gwarantuje rejestracja z kodem GOAL

300 zł od Betfan za to, że Michał Probierz założy garnitur na mecz Polska – Austria

Na nadchodzący mecz Euro 2024 Polska – Austria Betfan przygotował niecodzienną promocję, dzięki której można zgarnąć freebet 300 zł za to, że Michał Probierz założy na spotkanie garnitur. Żeby skorzystać z oferty, należy zarejestrować się w Betfan z kodem GOAL i spełnić kilka prostych kroków, które wyjaśniamy poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Betfan z kodem promocyjnym GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. W procesie rejestracji zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać do depozytu dokładnie 30 zł
  4. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta o stawce 2 zł, na którym znajduje się dowolny typ z oferty przedmeczowej Polska – Austria
  5. Zbuduj drugi kupon SOLO lub AKO za 28 zł zawierający dowolne zdarzenia (kurs min. kuponu: 2.00)
  6. Kupon musi być rozliczony do 21.06.2024 do godz. 23:59.
  7. Jeżeli Michał Probierz wyjdzie w garniturze, otrzymasz freebet w wysokości 300 zł

Czy Michał Probierz wyjdzie w garniturze na mecz z Austrią?

Reprezentacja Polski zagra z Austrią w drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2024. Dla obu drużyn jest to niezwykle ważne spotkanie w kontekście awansu do 1/8 finału. Przegrana lub remis nie daje nic, a więc można się spodziewać pasjonującego widowiska.

Betfan
150.00
Probierz założy garnitur na mecz Polska – Austria

Po pierwszym meczu Polski z Holandią głośno zrobiło się o Michale Probierzu ze względu na jego ubiór. Polski selekcjoner pojawił się w szykownym garniturze i wzbudził wielki podziw, o czym świadczą liczne wzmianki w zagranicznych mediach.

W krótkiej rozmowie z Goal.pl na naszym TikToku selekcjoner przyznał, że zdecydowanie bardziej woli garnitur od dresu, dlatego można się spodziewać identycznego ubioru w nadchodzącym spotkaniu.

Warunki bonusu 300 zł w Betfan za wyjście Michała Probierza w garniturze

Promocja Betfan jest przeznaczona tylko dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem GOAL. Wymagany jest także pierwszy depozyt oraz dwa zakłady – pierwszy za 2 zł, a drugi za 28 zł. Co ważne, oferta jest ograniczona do 1500 pierwszych zagrań.

Możesz postawić kupon SOLO lub AKO z dowolnym zdarzeniem na mecz Polska – Austria. Betfan ma w swojej ofercie wiele różnych możliwości do obstawienia, a więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli kupon okaże się trafiony, to w ciągu 48 godzin otrzymasz freebet 300 zł, który nie podlega żadnemu obrotowi. Pieniądze wpłyną prosto na saldo główne.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus 300 zł od Betfan za to, że Michał Probierz wyjdzie w garniturze na mecz Polski z Austrią jest specjalną promocją dla czytelników Goal.pl. Dlatego możesz z niego skorzystać, klikając w jeden z linków lub bannerów w tym artykule. Następnie wystarczy rejestracja z kodem GOAL.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze