Marek Papszun obejmie klub z Ekstraklasy? Kursy bukmacherów

Marek Papszun po sezonie 2022/2023 opuścił Raków Częstochowa i od tamtej pory pozostaje bezrobotny. Czy niebawem wróci do Ekstraklasy? Oto prognozy bukmacherów.

Marek Papszun
IMAGO / Mikołaj Barbanell / ZUMA Wire Na zdjęciu: Marek Papszun
  • Marek Papszun wciąż jest bezrobotny
  • Po sezonie 2022/2023 trener opuścił Raków Częstochowa
  • Czy niebawem wróci do pracy w Ekstraklasie?
  • Sprawdzamy prognozy bukmacherów

Marek Papszun w klubie Ekstraklasy? Oto notowania bukmacherów

Marek Papszun swoją pracą w Rakowie Częstochowa wkroczył do grona najlepszych polskich trenerów. Szkoleniowiec z ekipą Medalików w sezonie 2022/2023 sięgnął po mistrzostwo Polski i uznał, że jest to odpowiedni moment na pożegnanie z klubem.

W związku z tym od lipca 2023 roku Marek Papszun pozostaje bezrobotny. W ciągu ostatnich miesięcy był łączony z wieloma klubami polskimi i zagranicznymi, ale ostatecznie do żadnych konkretów nie doszło. Oprócz tego szczególnie dużo mówiło się o Papszunie jako selekcjonerze reprezentacji Polski. Jednak w tym przypadku Cezary Kulesza postawił na Michała Probierza.

Czas nie gra na korzyść Marka Papszuna, bo z każdym dniem jego sukcesy z Rakowem Częstochowa są coraz starsze. Czy to skusi trenera na powrót do klubu Ekstraklasy?

Betclic
2.50
M. Papszun obejmie klub w Ekstraklasie w 2024 roku

Kurs na to, że Marek Papszun obejmie klub Ekstraklasy w 2024 roku wynosi około 2.50. Przeliczając ten współczynnik na domniemane prawdopodobieństwo, uzyskamy wynik 40%.

Wydaje się, że jedynymi kierunkami w Polsce dla Papszuna są takie kluby jak Lech Poznań i Legia Warszawa. Jeśli te drużyny zgłoszą się do 50-latka, to być może zdecyduje się on na powrót.

Wydarzenia na 2024 rok można obstawić u bukmachera Betclic. Warto dodać, że rejestrując się w Betclic z kodem GOALPL, można liczyć na zakład bez ryzyka 200 zł.

Betclic Kod Promocyjny

Zakład bez ryzyka 200 zł
Aktywuj konto z freebetami!
Sponsor FAME MMA
Sponsor Ruchu Chorzów

Zakład bez ryzyka do 200 zł z kodem GOALPL:

200 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Czy Marek Papszun obejmie klub z Ekstraklasy w 2024 roku?

Tak 29%
Nie 71%
17+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze