KSW Epic kod promocyjny

KSW Kod promocyjny

Warto sprawdzić jaki jest najlepszy wydany z okazji KSW kod promocyjny i wykorzystać go przed postawieniem zakładów. Wszystko dlatego, że bukmacherzy przygotowali wyjątkowo ciekawe bonusy z okazji 20. urodzin największej organizacji MMA w Polsce. Kodów jest kilka, a każdy uruchamia inny bonus. Wybierz swój!

Jaki jest kod promocyjny KSW Epic?

BukmacherKod KSWOferta
FortunaKSWKODPPV za 10 zł
FortunaBONUS400400 zł w punktach za wygraną Khalidova lub Adamka
STSGOALBonus 400 zł za wytypowanie zwycięzcy dowolnej walki
SuperbetGOALFreebet 400 zł za wygraną Khalidova lub Adamka
LV BETGOALObstawianie bez podatku (+14% do wygranych)

Co dostanę za kod promocyjny KSW?

Bukmacherzy postanowili przyłączyć się do świętowania 20. urodzin KSW i przygotowali różne kody promocyjne. Każdy z nich gwarantuje inny bonus, a zatem warto przyjrzeć się szczegółom każdej z ofert. Pamiętaj, aby zawsze zapoznawać się z regulaminem promocji przed przystąpieniem do niej.

Kod promocyjny KSW Epic w Fortunie: dwa bonusy do wyboru

Zakłady bukmacherskie Fortuna proponują dwa różne bonusy, ale od razu trzeba wyjaśnić, że możesz aktywować tylko jeden kod promocyjny Fortuny, a co za tym idzie: odebrać jeden bonus na KSW Epic. Wybierz więc, która z ofert jest dla Ciebie bardziej atrakcyjna i do dzieła!

Kod promocyjny KSW Fortuna

Kod na KSW PPV

Gala KSW Epic dostępna będzie w formacie PPV, gdzie dostęp kosztuje 40,99 zł. Możesz jednak oglądać to elektryzujące wydarzenie za darmo, dzięki rejestracji z kodem promocyjnym. Po założeniu konta w Fortunie i postawieniu za min. 10 złotych zakładu akumulowanego, zawierającego dwa zdarzenia ze wspomnianej gali, otrzymasz voucher na PPV. Co ważne: niezbędne jest przejście na stronę bukmachera poniższym linkiem, gdyż bez tego kod, który jest przypisany naszym użytkownikom, nie zadziała.

Kod KSW na bonus 400 zł w walce Khalidov – Adamek

Opcjonalnie, jeżeli nie chcesz otrzymać vouchera na PPV, możesz skorzystać z drugiego kodu promocyjnego Fortuny. Odbierzesz dzięki niemu bonus o wartości 400 zł za wytypowanie zwycięzcy walki Mamed Khalidov – Tomasz Adamek. Oprócz kliknięcia w poniższy link, aby kod został aktywowany, wymagana jest pełna rejestracja, zaakceptowanie przynajmniej jednej zgody marketingowej, dokonanie pierwszej wpłaty o wartości minimum 30 złotych i postawienie zakładu pojedynczego na wygraną Mameda Khalidova lub Tomasza Adamka.


STS kod promocyjny KSW

Kod promocyjny KSW Epic w STS: bonus 400 zł ekstra!

400 złotych bonusu przygotował również bukmacher STS. Jest to bonus za poprawne wytypowanie zwycięzcy dowolnej walki, która odbędzie się na gali KSW Epic. Konieczne jest założenia konta z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptowanie zgód marketingowych, a następnie postawienie za minimum 2 złote zakładu SOLO lub AKO, na którym zostanie umieszczony typ na zwycięzcę dowolnej walki. Z oferty wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne i Betgames.


KSW kod promocyjny Superbet

Kod promocyjny KSW Epic w Superbet: bonus 400 zł na Khalidov – Adamek

Bonus KSW znajduje się także w ofercie Superbet. Jest to freebet 400 złotych za poprawne wskazanie zwycięzcy walki Khalidov – Adamek. Wymagana jest rejestracja z kodem promocyjnym Superbet: GOAL i wyrażenie zgód marketingowych. Bukmacher wskazuje też, że należy dokonać pierwszego depozytu o wartości minimum 50 złotych oraz postawić zakład pojedynczy, o stawce minimum 2 złote, na zwycięzcę walki Mamed Khalidov – Tomasz Adamek.


KSW kod promocyjny LV BET

Kod promocyjny KSW Epic w LV BET: graj bez podatku (+14% do wygranej)

Ostatnią z najciekawszych propozycji jest kod promocyjny LV BET. Rejestrując się z jego użyciem, zyskasz dostęp do zakładów bez podatku na KSW Epic. Bonus dostępny jest na określonych w regulaminie warunkach. Podatek bukmacherski zostaje “zdjęty” z kuponów akumulowanych, a więc takich, które zawierają minimum dwa zdarzenia, a kurs łączny powinien wynosić przynajmniej 2.00. Dzięki temu potencjalna wygrana wzrośnie o 14%.

Bukmacher na KSW Epic – gdzie najlepiej obstawiać?

Choć oficjalnym partnerem gali KSW jest Fortuna, to zakłady na wydarzenie spod szyldu największej organizacji w Polsce dostępne są na praktycznie wszystkich stronach legalnych bukmacherów. W związku z tym, typerzy mają szeroki wybór. Warto kierować się dostępnymi bonusami, ofertą zakładów, ale też oczywiście kursami na walki.

Co obstawiać z bonusem KSW Epic?

Nie trzeba być wielkim fanem mma, żeby widzieć, iż karta walk KSW zapełniona jest największymi gwiazdami. To zapowiada wielkie emocje, do których musieli dostosować się także bukmacherzy. Oprócz typowania zwycięzców, można postawić zakłady między innymi na czas, rundę czy sposób zakończenia poszczególnych pojedynków. Można także połączyć dwa rynki bukmacherskie ze sobą, a więc przykładowo zwycięzcę i sposób zakończenia walki. Ciekawym wyborem jest także typowanie poniżej/powyżej w przypadku liczby rund.

A kto walczy na najbliższej gali KSW Epic? Karta walk robi wrażenie:

  • Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek
  • Phil De Fries vs. Josh Barnett
  • Michał Królik vs. Václav Sivák
  • Darko Stošić vs. Matheus Scheffel
  • Rafał Haratyk vs. Marcin Wójcik
  • Kleber Silva vs. Damian Piwowarczyk
  • Ivan Erslan vs. Bohdan Gnidko
  • Konrad Rusiński vs. Muslim Tulshaev
  • Piotr Kacprzak vs. Adam Brysz

Z bonusami powitalnymi, które proponują na najbliższą galę KSW bukmacherzy, można postawić między innymi zakłady na zwycięzcę pojedynku (w przypadku np. podwojenia depozytu), ale także na sposób zakończenia walki (w przypadku np. cashbacku).

Co jeszcze warto wiedzieć przed obstawianiem KSW Epic?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz jeszcze więcej wiadomości na temat nadchodzącej gali KSW Epic, w tym informację o transmisji oraz typy bukmacherskie. Bądź na bieżąco!