Jagiellonia Białystok czy Śląsk Wrocław? Tak typują bukmacherzy

Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław w dwóch ostatnich kolejkach sezonu 2023/2024 powalczą o mistrzostwo Polski. Kogo typują bukmacherzy?

Piłkarze Jagiellonii
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Jagiellonii

Jagiellonia Białystok i Śląsk Wrocław w grze o mistrzostwo Ekstraklasy

Sezon 2023/2024 w PKO Ekstraklasie jest niezwykle zacięty, co potwierdza fakt, że do 30. kolejki szanse na mistrzostwo miało aż siedem drużyn. Sytuacja znacząco wyklarowała się dopiero po 32. serii gier.

Aktualnie w grze o mistrzostwo Polski są Jagiellonia i Śląsk. Białostoczanie są aktualnym liderem i na dwa mecze przed końcem rozgrywek mają dwa punkty przewagi nad wrocławianami.

STS
1.10
Jagiellonia mistrzem Polski

Drużyna Adriana Siemieńca w 33. kolejce zmierzy się z Piastem Gliwice, który już raczej nie ma o co walczyć, ponieważ zajmuje bezpieczną pozycję w środku stawki. Z kolei na zakończenie Jaga podejmie Wartę Poznań i tutaj przy niekorzystnym scenariuszu może się okazać, że Poznaniacy będą zaangażowani w bój o utrzymanie w Ekstraklasie.

STS
7.00
Śląsk mistrzem Polski

Z trudniejszym terminarzem będzie się musiał zmierzyć Śląsk Wrocław, który w najbliższej serii gier podejmie nieobliczalnego Radomiaka Radom. Natomiast w ostatniej kolejce drużyna Jacka Magiery zagra z Rakowem Częstochowa.

Bukmacherzy są przekonani w niemal stu procentach, że Jagiellonia sięgnie po tytuł. Domniemane prawdopodobieństwo na triumf ekipy Adriana Siemieńca wynosi około 90,9%. Natomiast w przypadku Śląska Wrocław jest to tylko 14,3%.

Przy okazji informujemy, że wykorzystując w STS kod promocyjny GOAL, można otrzymać najwyższy bonus powitalny do 660 zł + 250 zł.

Kto sięgnie po mistrzostwo Polski?

Jagiellonia 78%
Śląsk 22%
188+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Jagiellonia
  • Śląsk

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze