Holandia – Anglia: bonus 400 zł za gola jednej z drużyn w 1/2 finału Euro 2024

Superbet oferuje ciekawą promocję na mecz Holandia - Anglia. Bukmacher za gola wybranej drużyny gwarantuje bonus 400 zł.

Superbet bonus na Holandia - Anglia z kodem GOAL
Superbet Na zdjęciu: Superbet bonus na Holandia - Anglia z kodem GOAL
Superbet
Bonus 400 zł za gola Holandii lub Anglii
  • Mecz Holandia – Anglia odbędzie się w ramach półfinału Euro 2024
  • Z kodem GOAL w Superbet możesz zgarnąć bonus 400 zł za wytypowanie drużyny z golem
  • Żeby skorzystać z oferty, wystarczy spełnić kilka prostych kroków

400 zł bonusu od Superbet za gola Holandii lub Anglii

Na zbliżający się mecz Holandia – Anglia Superbet przygotował ciekawą promocję. Specjalna oferta umożliwia zgarnięcie bonusu 400 zł za obstawienie gola jednej z drużyn. W tym miejscu zapraszamy także do sprawdzenia innych promocji, które przygotowali bukmacherzy na Euro 2024.

Z oferty na obstawienie gola Holandii lub Anglii możesz skorzystać, rejestrując konto w Superbet z kodem GOAL. Następnie wykonaj kilka prostych kroków, które są wymagane do zgarnięcia bonusu.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na gola Holandii lub Anglii
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 400 zł

Kto strzeli gola w meczu Holandia – Anglia?

Bukmacherzy nie decydują się na wskazanie zdecydowanego faworyta meczu Holandia – Anglia. Obie drużyny od początku turnieju Euro 2024 prezentują stabilną formę, ale w przypadku drużyny Garetha Southgate’a trudno mówić o atrakcyjnym futbolu.

Jakub Boroń
Jakub
Superbet
200.00
Niemcy strzelą gola

Patrząc na dotychczasową dyspozycję i styl gry obu ekip, jestem zdania, że większe szanse na zdobycie gola mają Holendrzy. Przede wszystkim zespół Ronalda Koemana stwarza więcej zagrożenia pod bramką rywali i łatwiej dochodzi do niebezpiecznych sytuacji.

Warunki bonusu Superbet na gola Holandii lub Anglii

Bonus 400 zł za gola Holandii lub Anglii będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin. Oczywiście wcześniej należy spełnić wszystkie kroki, o których pisaliśmy wcześniej.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Co jeśli nie trafię typu na drużynę z golem w meczu Holandia – Anglia?

Bardzo ważną informacją jest to, że rejestracja z kodem GOAL w Superbet pozwala na odblokowanie zakładu bez ryzyka w pierwszym tygodniu gry. Dlatego jeśli źle wytypujesz drużynę z golem w meczu Holandia – Anglia, to bukmacher dokona zwrotu przegranych środków.

Jak znaleźć ten bonus?

Bonus Superbet jest ofertą dla czytelników Goal.pl, dlatego możesz go nie widzieć na stronie bukmachera. Żeby z niego skorzystać, wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze