Hiszpania – Niemcy: kurs 200.00 na zwycięzcę ćwierćfinału Euro 2024

Hiszpania zagra z Niemcami w ćwierćfinale Euro 2024. Bukmacher LV Bet oferuje promocyjny kurs 200.00 na zwycięzcę spotkania.

Hiszpania Niemcy w LV Bet
LV Bet Na zdjęciu: Hiszpania Niemcy w LV Bet
LVbet
Kurs 200.00
Zwycięzca meczu Hiszpania – Niemcy
  • Hiszpania zagra z Niemcami w ćwierćfinale Euro 2024
  • Bukmacher LV BET oferuje kurs 200.00 na wygraną wybranej drużyny
  • Żeby skorzystać z oferty, wystarczy rejestracja z kodem GOAL

Kurs 200.00 od LV BET na zwycięstwo Hiszpanii lub Niemiec

Na nadchodzący wielkimi krokami mecz Hiszpania – Niemcy LV BET przygotował atrakcyjną promocję, dzięki której zwycięzcę spotkania można obstawić po kursie 200.00. Jak widać, emocje piłkarskie udzielają się także bukmacherom.

Z oferty skorzystasz, gdy założysz konto w LV BET z naszym kodem GOAL. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które objaśniamy poniżej. W tym miejscu pragniemy także zaprosić do zapoznania się z naszą zapowiedzią na mecz Hiszpania – Niemcy.

Hiszpania - Niemcy w LV Bet

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w LV BET z kodem GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 20 zł
  3. Postaw dokładnie 1 PLN (środki własne lub bonusowe) na zwycięstwo Hiszpanii lub Niemiec
  4. W przypadku wygrania kuponu otrzymasz w sumie 200 PLN w bonusie

Kto wygra mecz Hiszpania – Niemcy?

Wiele osób uważa, że mecz Hiszpania – Niemcy to przedwczesny finał Euro 2024. Wcale nie może to dziwić, patrząc na dyspozycję obu reprezentacji. Jedni i drudzy imponują grą w ofensywie, co zapowiada niezwykle pasjonujące widowisko.

LVbet
Kurs 200.00
Niemcy wygrają

Niemcy są niepokonani od ośmiu meczów przeciwko La Furia Roja na własnym boisku (pięć zwycięstw i trzy remisy). Co więcej, w całej historii żaden z gospodarzy turniejów mistrzostw Europy nie został wyeliminowany na etapie ćwierćfinału.

Moim zdaniem drużyna Juliana Nagelsmanna sięgnie po zwycięstwo. Według mnie reprezentacja Niemiec będzie prawdziwym testem dla Hiszpanów, którzy do tej pory prezentowali się znakomicie, ale raczej na tle źle dysponowanych rywali.

Warunki bonusu LV Bet na wygraną Hiszpanii lub Niemiec

Promocja LV BET z kursem 200.00 na wygraną Hiszpanii lub Niemiec jest przeznaczona tylko dla nowych graczy, którzy założą konto z kodem GOAL. Po rejestracji wystarczy wpłacić 20 zł i postąpić zgodnie z wcześniej przedstawionymi krokami.

Jeśli kupon okaże się trafiony, gracz otrzyma 200 zł w bonusie. Według regulaminu nagroda za udział w promocji podlega wyłącznie jednokrotnemu wymogowi obrotu. Więcej informacji znajdziesz na stronie LV BET.

Jak znaleźć ten bonus?

Żeby wziąć udział w promocji, wystarczy kliknąć w jeden z linków lub bannerów w tym artykule. Wówczas przy rejestracji w LV BET z kodem GOAL będziesz miał możliwość obstawienia wygranej reprezentacji Hiszpanii lub Niemiec po promocyjnym kursie 200.00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze